5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama e Okul

Her şeyiyle süper Takdir Teşekkür Hesaplama 5. Sınıf Online e-okul

5. Sınıf Öğrencileri aşağıdaki robotu kullanarak takdir ya da teşekkür hesaplamasını hemen yapabilirler.  5. sınıf takdir teşekkür hesaplama , ders notlarınızı girerken, yanlış girmemeye özen gösteriniz. Türkçe dersinizin notu 55’ten düşük olursa ya da herhangi bir dersiniz 45’in altında olursa hesaplama yapılmaz, çünkü belge alamazsınız. E-okul veli bilgilendirme sisteminde yazan her bir dersin dönem notu ortalamasını girin. Takdir Teşekkür Hesaplama 5 2016 2017 Eokul

Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin “Ödüllendirilecek Davranışlar ve Ödüller” başlıklı 107. maddesindeki açıklamalara göre ödüller verilmektedir.

Bu maddeye göre; Ortaokul ve İmam-Hatip Ortaokullarının bütün sınıflarındaki gerekli şartları taşıyan öğrencilere Teşekkür, Takdirname, Üstün Başarı ve Başarı Belgesi ile ödüllendirilmektedir.

Ayrıca ilköğretim kurumlarının tüm sınıflarında derslerindeki başarı durumuna bakılmaksızın gerekli şartları taşına öğrencilere Onur Belgesi verilmektedir.

Bu durumda ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine sadece Onur Belgesi verilebilmektedir. Ortaokul ve İmam-Hatip Ortaokullarının tüm sınıflarına hem Onur Belgesi hem de Teşekkür, Takdirname, Üstün Başarı ve Başarı Belgesi verilebilmektedir.

Eokul-meb.com sitemizdeki takdir teşekkür hesaplama robotu e-okul bilgileri dikkate alınarak son sisteme göre hazırlanmış yeni bir hesaplama robotudur. Sitemiz e-okul ile birebir uyumlu ve doğru sonuçlar vermektedir. E-okul sitemiz dışında diğer sitelerde yapılan hesaplamaları sizlere önermiyoruz.  5. sınıf öğrencileri aşağıdan takdir teşekkür alıp alamayacaklarını hesaplayabilirler. Sitemizi arkadaşlarınıza önermeyi ve facebook hesabınızda paylaşmayı ihmal etmeyin.

5. Sınıflar İçin Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu ( %100 Doğru Sonuç Vermektedir )

Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50
 
Örn. 76.50
Örn. 76.50
Örn. 76.50

5. Sınıf Öğrencileri Takdir Ya da Teşekkür mü Alıyorsunuz ? Aşağıdan Yorumlarınızı Hemen Yazabilirsiniz …

80 yorum

 1. Toplam Ders Saati: 35
  Ağırlıklı Puanlar Toplamı: 3364.7
  Dönem Notu: 5 (Pekiyi)
  Dönem Puanı: 96.13
  Sonuç: Tebrikler! Takdir belgesi almaya hak kazandınız.

  • Toplam Ders Saati: 35
   Ağırlıklı Puanlar Toplamı: 2892
   Dönem Notu: 5 (pek İyi)
   Dönem Puanı: 82.63
   Sonuç: Tebrikler! Taktir belgesi almaya hak kazandınız.

 2. ben beyendim gayet güzel bir program hazırlamışlar hem buradan dağa kolay taktir veya teşekür alıcamızı hesaplarız bazen e okul yanlış hesaplıya biliyo onun icinde burdan hesaplamak dağa mantıklı burdan hesapladıgıma göre 96,63 ile taktirname alıdım darısı alamayanlara olsun…….

 3. Ya bu site doğru bilgi veriyor ben e okul gerçek e okul sitesinden baktım zaten normal e okul vbs de gerçek ortalama yazıyor bunlara inanmayın. Burada 77.64 çıkıyor e okul vbs de yüklenmiş bir uygulama e okul vbs ben ordan yani e okul vbs den 87.49 çıkıyor. Sizde e okul vbs indirin oradan mesela öğretmeniniz bir bilgi giriyor e okul a orada telefonunuza bildiriyor mesaj şeklinde geliyor.

 4. burcucum beni kıskanma sende calıs taktırını al yanı ben 4 sınıfta bile taktır aldım şimdi 5 ci sınıftayıım yıne taktır aldın burcucum kofanı caliştır tektiri al taktı almak icin ogretmenieni iyi dinle ögretmenin yazdırdıklarını evde tekrar et beon oyle yaptım ve taktırı kaptım bebeyım allah nasip ederse 2 donemde alırım ınsallah takrtı kafanı calistırırsan allırsın buecu bay

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.