5-6 Ocak 2013 AÖF Vize Sınav Soruları ve Cevapları

Açıköğretim Fakültesi AÖF sınavı 5 Ocak ve 6 Ocak 2013 tarihlerinde yapıldı. AÖF ara sınavların ikinci ayağı bugün (6 Ocak 2013) yapıldı.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) vize ara sınav soruları ve cevaplarının sınavın yapılmasından en geç 2-3 gün sonra açıklanması gerekiyor. Daha önceki sınavlarda sınav haftasını takiben 2-3 iş günü içinde öğrencilere duyuruluyordu. 2013 AÖF soruları ve cevap anahtarının da aynı süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.  AÖF işletme ve İktisat Fakültesi sınav soruları
5-6 Ocak 2013 AÖF Soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz eokul-meb.com’da bu sayfada bulabilirsiniz…  Soru ve cevaplar yayınlanınca bu (eogrenme.anadolu.edu.tr)adresten tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF(Açıköğretim Fakültesi) SINAV TARİHLERİ

AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı 5 – 6 Ocak 2013
AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 9 – 1 Şubat 2013

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 4 – 5 Mayıs 2013
AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 1 – 2 Haziran 2013
Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yöntemi:

AÖF soruları ve cevapları 5-6 Ocak 2013, AÖF vize sınav soruları 2013 , AÖF işletme iktisat fakültesi sınav soruları cevapları indir tıkla öğren ne zaman açıklanacak

aöfsorulari2013vizeAnadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

5 Ocak , 6 Ocak AÖF Soruları ve Cevapları , AÖF Soruları Ne Zaman Yayınlanacak , AÖF Açıköğretim Fakültesi soru ve cevapları yayınlandığında bu sayfada yer alacak.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarıda olmamalıdır.

5-6 Ocak 2013 Sınavda Çıkan AÖF Soruları ve Cevapları Hakkında Yorumlarınızı ve Paylaşımlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz ..

20 yorum

  1. 8 senedir açıköğretim okuyorum hala bitiremedim. tüm ders kitaplarına çalışmama rağmen aldığım not evlat acısı gibi koyuyor. nasıl bir soru soruyorlar anlamıyorum. çok karmaşık

  2. arkadaşlar yada soruları hazırlayan o çok sayın hocalara çooook selam yollamak istiyorum bir sonraki sınavlarda daha kazık sormazlarsa aöf öğrencilerinden aldıkları paralar haram zıkkım olsun yemesinler ağız tadıyla bu ne kardeşim biraz yontun bu kazıkları ve bu sınava girenlerin hepsi emeklilik için giriyor yani korkmayın yerinize gelip prof olmayacağız yani ayrıca millet 24 dersle 4 yıllık bitirdi ve 3 erli sınavla ben 2 yıllığı 24 dersle bitireceğim bizim orda bu duruma ”şu ata sözü derler çingeneye yetki vermişler önce babasını astırmış ” ne demek istediğimi herkes anlamıştır soruları hazırlayanlar anlamasada olur…

  3. Felsefede ve özellikle İngilizce dersinin sınavında puanların yanlış hesaplandığı kanısındayım. Sınav kağıtlarımızı görebiliyor muyuz aöf’de? Ösym sınavlarında olduğu gibi bir döküm oluyor mu yani?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.