4 Mayıs 2014 Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Konukları

4 Mayıs 2014 Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Konukları hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve ilgi ile izlenen müzik programı Kuzeyin Oğlu Volkan Konak haftalardır farklı konuklar ile izlenmeyi sürdürüyor. Eğer müzik zevki çekmek istiyorsanız pazar akşamlar 22.15 saatinde Show Tv ekranlarını izleyin. Farklı hikayeler ile beraber bu söyleşide tüm haftanın gerginliğini atıp eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Vanlı yayın ile beraber sanki evinizden bir insanmış gibi içten hareketleri ile yeniden gönlünüzün tahtına oturacaktır. Geçen haftaki bölümde İzmir Marşı ile tüm izleyenler hüzne boğulmuştu. Bu haftaki bölümde ise sevenleri hangi konuklar bekliyor, nasıl sürprizler yapılacak konusunda herkes merak içinde.

4775869

Volkan Konak ile beraber misafirlerinin birlikte yorumladığı şarkılar ile beraber keyifli bir pazar gecesi geçirmek mümkün.

Geçen hafta 27 nisan gününde misafir olarak katılan Hüseyin Turan, İsmail Altunsaray, Özlem Özdil ile beraber seyirciler hoş vakit geçirdi ve bu hafta çıkacak misafirler daha belli olmadı. Bu konudaki bilgiyi sitemizden takip edebilirsiniz.

4 Mayıs 2014 Kuzeyin Oğlu Volkan Konak hakkında yorum yapabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.