3 Kasım AİO Açıköğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları

3 Kasım AİO Açık İlköğretim Sınav Sonuçları Ekranı Sorgulama

Açık Öğretim ortaokulu 1. dönem sınavı 3 Kasım 2013 tarihinde yapıldı. Açık İlköğretim sınav sonuçları 18 Aralık Çarşamba 2013 tarihinde açıklanıyor. Açık İlköğretim AİO sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı özel sitesinde öğrencilere duyuruldu. Resmi olarak sonuçlar bu sayfada olacak.

aio

3 Kasım 2013 tarihinde yapılan ve 18 Aralık 2013 tarihinde açıklanması gereken Açık Öğretim Ortaokulu 1. Dönem sınav sonuçları 18 Aralık 2013 Çarşamba günü yayınlanacaktır.

Açık ilköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2013, 3 Kasım AİO Açıköğretim AİO sınav sonuçları Öğrenci no Tc Kimlik öğren

3 Kasım 2013 AİO 2. dönem sınavı bilindiği üzere 3 Kasım Pazar günü yapılmıştı. Ortaokulu dışarıdan okuyan öğrenciler için son derece önemli olan bu sınavın sonuçları da en az sınav kadar önemli. Öğrenciler AİO sınav sonuçlarını nasıl ve ne zaman öğrenecekler, hemen açıklayalım.

Açık İlköğretim AİO Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

3 Kasım Pazar günü yapılan Açıköğretim Ortaokulu 2. dönem sınav sonuçları resmi sınav takvimine göre 18 Aralık 2013 Çarşamba günü açıklanmıştır. Aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz

3 Kasım 2013 Açık İlköğretim Sonuçları İçin Tıklayın

Açıköğretim sınav sonuçları açıklandığında yukarıda linkten öğrenebilirsiniz.

3 Kasım Açık İlköğretim sınav soruları ve sonuçları ile ilgili olarak aşağıdan yorumlarınızı ve sorularınızı hemen yazabilirsiniz.

22 yorum

  1. sinir oldum yaaa … daha açıklanmadı nasıl bişey bu ya … her sınava girdiğimde işaretlediğim şıkları kağıda geçiriodum soruların cevaplarını verince kaç doğru kaç yanlış yaptığımı biliyodum sonuçları beklememe gerek kalmıyodu …. bu sefer dalgınlığıma geldi ….. açıklansada rahatlasak… en önemlisi inşallah geçerim :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.