29 Ekim Kaç Gün Tatil 2013 Pazartesi ve Salı

29 Ekim Tatili 4 Gün Olacak mı ?

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 29 Ekim kaç gün tatil, başta öğrenciler olmak üzere öğretmenler ve veliler de 28 Ekim 2013 Pazartesi günü okullar tatil mi tam gün mü tatil ya da 28 Ekim yarım gün mü tatil konusunda ikileme düşmüş haldeler. Peki 29 Ekim kaç gün tatil olacak resmi bilgi var mı :

28 ekim tatil mi

Resmi bayram tatilleri yönetmeliğine göz attığımızda Cumhuriyet Bayramı 28 Ekim günü öğleden sonra başlar deniliyor. Yani 28 Ekim yarım gün tatil olduğu net bir bilgi durumunda şu an. Ekstra bir açıklama yapılmadığı sürece okullarda pazartesi günü 3 ders yapılacak. 29 Ekim de tatil olduğu için 1,5 günlük tatil yapılmış olacak. Ancak, MEB’den bir açıklama yapılarak bu 3 ders de kaldırılarak hafta sonu tatiliyle birleşmesi sonucu 4 gün tatil de olabilir. Bu hafta içinde Bakanlıktan resmi bir açıklama yapılmasını bekliyoruz. Bir gelişme olduğunda bu sayfadan sizlere duyuracağız.

28 – 29 Ekim 2013 Pazartesi Salı Tatil olacak mı kaç gün, 29 Ekim 2013 Salı günü tatil mi konusunda son bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizce 29 Ekim Kaç Gün Tatil Olmalı mı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

49 yorum

  1. niye böyle bişey yaptınız niye hayellerimizle oynasdınız40ve60üzeri olsaydı bari neden hakımızı yediniz lisans mezunları nasıl giricek yapmayın bunu allah rızası için kpss puanını 69 yapsaydınız

  2. Cumartesi pazar tatildi 1 gün için okula gitmek bana saçma geliyor heleki yarım gün olması 3 ders görüpte eve geleceksek ne anlamı var bence bu bütünlüğü bozmamalı ve pazartesi günü de tatile katmalısınız sonuçta 3 ders için kimse okula gelmeyecektir gidenlerde boş yere gitmiş olacak bu bütünlük bozulmasın öğrenciler sabahın köründe servislerle yollara dökülmesin #direnöğrenci …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.