28-29 Kasım Liseler Tatil mi 2013 Okullar Tatil mi Olacak mı

28 Kasım 2013 Liseler tatil mi, 29 Kasım liseler tatil mi hangi okullara tatil var ? 28 Kasım Perşembe ve 29 Kasım cuma okullar tatil mi, kaçıncı sınıflar tatil …

28 29 Kasım’da Sadece İlkokul ve Ortaokullar Tatil

28 Kasım Perşembe ve 29 Kasım Cuma günü 8. sınıflara yönelik merkezi ortak sınavlar yapılacağından dolayı bu tarihlerde ortaokullar yani 5., 6., ve 7. sınıflar tatil olacak. Ortaokullar ile aynı binalarda öğrenim gören ve okullarında sınav yapılacak olan ilkokullar da yani 1., 2., 3., ve 4. sınıflar da bu tarihlerde tatil olacak.

Liselere Tatil Var mı ?

Bu sınav sadece ortaokullarda yapılacağından dolayı, ortaöğretimi ilgilendiren bir durum yok. Dolayısıyla liselere 28-29 Kasım tatil yok. Medyada yer alan haberlerde sanki böyle bir durum varmış gibi algılanıyor. Ancak lise öğrencilerini ilgilendiren bir durum yok. Onlar eğitimlerine devam edeceklerdir. 28 kasım liseler tatil mi, 29 Kasım liselere tatil var mı konusunda bilgiler verdik.

imam hatip liseleri

13 yorum

  1. Nasıl tatil olmaz ya bizim liseyle ilkokul yan yana biz orda ders işlerken onlar nasıl sınava giricekler bizim tenefüs zilimiz çalıcak onlar bundan rahatsız olucak sesimiz gidicek onlara rahatsız olucaklar Bence TATİL OLMASI LAZIM.

  2. Okulumuzda sınav var iken nasıl tatil olmuyor anlamıyorum, yan sinifta öğrenciler sınav olurken biz ders mi işleyeceğiz? Eğitim sisteminin bittiği noktalardayız, tatil yok diye sinirlenip yazmiyorum. Sadece ALLAH geride kalan öğrencilere sabır versin. Bundan 20 sene sonra sistem eskiye dönecek bunuda yaziyorum, artık okuyan adam bulunmayacak, ezbere dayalı bu sistem insanlara ne katti ki?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.