28-29 Kasım Liseler Tatil mi 2013 Okullar Tatil mi Olacak mı

28-29 Kasım Liseler Tatil mi 2013 Okullar Tatil mi Olacak mı
 • 27.11.2013

28 Kasım 2013 Liseler tatil mi, 29 Kasım liseler tatil mi hangi okullara tatil var ? 28 Kasım Perşembe ve 29 Kasım cuma okullar tatil mi, kaçıncı sınıflar tatil …

28 29 Kasım’da Sadece İlkokul ve Ortaokullar Tatil

28 Kasım Perşembe ve 29 Kasım Cuma günü 8. sınıflara yönelik merkezi ortak sınavlar yapılacağından dolayı bu tarihlerde ortaokullar yani 5., 6., ve 7. sınıflar tatil olacak. Ortaokullar ile aynı binalarda öğrenim gören ve okullarında sınav yapılacak olan ilkokullar da yani 1., 2., 3., ve 4. sınıflar da bu tarihlerde tatil olacak.

Liselere Tatil Var mı ?

Bu sınav sadece ortaokullarda yapılacağından dolayı, ortaöğretimi ilgilendiren bir durum yok. Dolayısıyla liselere 28-29 Kasım tatil yok. Medyada yer alan haberlerde sanki böyle bir durum varmış gibi algılanıyor. Ancak lise öğrencilerini ilgilendiren bir durum yok. Onlar eğitimlerine devam edeceklerdir. 28 kasım liseler tatil mi, 29 Kasım liselere tatil var mı konusunda bilgiler verdik.

imam hatip liseleri

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. yen dedi ki:

  sadece ilkokul binalarına da tatil olsun

 2. Emirhan Göl dedi ki:

  bizim okula okul var İlkokullum

 3. Merve dedi ki:

  Sayın nabi avcı ;
  2013-2014 yılının egitim ögretim yılının içine limon sıktıgınız için teşekkürler ..
  Not: Bir lise ögrencisi

 4. Hakan dedi ki:

  Şimdi haberde okudum liselere perşembe cuma tatil 4 gün tatil var

  1. sdasdas dedi ki:

   hangi kanalda okudun ve kesın bılgımı okuldan oyle bılgı gelmedıde

 5. damla dedi ki:

  neden bağımsız ilkokulların ve liselerin hakkını yiyolar biz üniversite sınavına grdgmzde nye her yer tatil oluyoki adaltmi bu kardeşim haksızlık bu yha:((((

 6. hüseyin dedi ki:

  böyle sistemin ben içine tükürem neden liselere tatil yokyaaa biz insan deyilmiyiz

 7. sibel dedi ki:

  liselerin tatil olmaması çok saçma ve ayrıca öğrencilerin kendi okullarında sınava girmeleride aynı şekilde madem bi sımnav olacak adam akıllı yapın!!!!!

 8. Burak dedi ki:

  Herkes kendi sınıfında ve kendi okulunda gireceği için Liseler tatil değil!

 9. songül dedi ki:

  Nasıl tatil olmaz ya bizim liseyle ilkokul yan yana biz orda ders işlerken onlar nasıl sınava giricekler bizim tenefüs zilimiz çalıcak onlar bundan rahatsız olucak sesimiz gidicek onlara rahatsız olucaklar Bence TATİL OLMASI LAZIM.

  1. oğuz dedi ki:

   bahane arama

 10. Rüzgar dedi ki:

  Okulumuzda sınav var iken nasıl tatil olmuyor anlamıyorum, yan sinifta öğrenciler sınav olurken biz ders mi işleyeceğiz? Eğitim sisteminin bittiği noktalardayız, tatil yok diye sinirlenip yazmiyorum. Sadece ALLAH geride kalan öğrencilere sabır versin. Bundan 20 sene sonra sistem eskiye dönecek bunuda yaziyorum, artık okuyan adam bulunmayacak, ezbere dayalı bu sistem insanlara ne katti ki?

 11. Hüseyin Çakır dedi ki:

  tatılmi liseler

YORUM YAZ