24 Nisan Okullar Tatil mi İşte MEB Açıklaması ! 2014

24 Nisan’da okullar tatil olacak mı olmayacak mı sorusuna en yetkili ağızdan cevap geldi. Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI yaptığı açıklamada ilkokul ve ortaokul öğrencilerine 24 Nisan 2014 Perşembe gününün tatil olduğunu açıkladı. 24 Nisan Perşembe günü tatil mi sorusu da böylelikle cevabını bulmuş oldu.

okullar-o-gun-tatil-olacak

24 Nisan Sadece İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Tatil !

24 Nisan 2013 Perşembe günü yalnızca ilkokul ve ortaokullara tatil oldu. Lise öğrencileri için 24 Nisan’da tatil yok. İlkokul ve ortaokul öğrencileri 23 Nisan’da kutlamalara katıldıkları için, onlara özgü dinlenme ve toparlanma için 24 Nisan tatil edildi.

Böylelikle ilkokul ve ortaokul öğrencileri 23 Nisan ve 24 Nisan’da olmak üzere 2 gün üst üste tatil yapmış olacaklar. Bu yazımızda 24 Nisan resmi tatil mi, 24 Nisan okullar tatil mi tatil olacak mı sorularının yanıtını aradık.

Sizce 24 Nisan’ın Tatil Olması Doğru Bir Karar mı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsin.

12 yorum

  1. size ne bu lise silerin hakı sabah dan akşama kadar calıışıyor lar cok iyi olmuş kısıkanan lar catla sın ben liseli degilim selen sanane benimde 3 tane sevgilim var oda 12 yaşındayım

  2. yaa lütfen; lütfen tatil olmasın okul nöbetçisiyim ve sınav var lütfen hemen değiştirin yaa ALLAH RIZASI İÇİN yoksa cuma günü nöbetçi olurum ve cuma performansım gidecek hoca çok sinirli bahane istemiyor. yaaa lütfennnnn tablette yok zaten bir kere de biz çocukları kırmayın yaaa 23 nisan hediyeniz olsun bize bu isteğim ne olurr

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.