24 Nisan Okullar Tatil mi 2015

Peki 2015 yılında yani bu sene 24 Nisan okullar tatil mi?  24 Nisan günleri okul öncesi, ilk okul ve orta okullar şimdiye kadar tatil edilmişti. Nedeni ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine katılan öğrencilerin, 23 Nisan’ın ertesi günü dinlenmesi olarak gösteriliyordu.

Fakat yönetmelik değişikliğiyle 24 Nisan tatil olmaktan çıkarıldı.

23 Nisan zaten milli bayram olduğu için her sene olduğu gibi bu sene de 23 Nisan’da öğretmenin ek dersi kesilmeyecek.

24 Nisan Tatil mi Konusunda Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

52 yorum

  1. Bakın ne olur tatil olsun ama bu bu bizim bayramınız ve buz bunu hak ediyoruz hem kar yağması bizim sorunumuz etmeseydiniz arkadaş bakı ne olur tatil olsun herkes istiyor heveslerini istedim kırmayın biz de İnsanız hakkımız var

  2. bence yapılmalı çünkü yurtta kalan öğrenciler 23 nisanda evlerine gidecek ve bir gün için hiç biri geri gelmez siz tatil yapmasanız da onlar izinli devamsızlık haklarını kullanacaklar derslerin hepsi boş geçecek.

  3. Elin gavur bayramında yıl başını birleştirdi tayip amcamız kendi milli bayramını hiçe saydı nasıl iştir bu anlamadım kendimemleketinden çok gavurları düşünürse olacağı budur….

  4. bu nedir hacı yaaa bn böyle işin ……………. bu ne biçim iştir allahım ya ölürsünüz dimi tatil olunca olmadı ya birde 23 nisanıda tatil edin buzzz gibi olursuzzz dimiiii

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.