24 Nisan 2015 Okullar Tatil mi? Nabi Avcı Açıkladı

Öğrenci ve öğretmenlerin merakla beklediği soru cevabını buldu. 24 Nisan 2015 tatil mi değil mi? Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı tartışmalara son noktayı koydu ve 24 Nisan tarihinde okulların tatil edilmeyeceğini ifade etti.

AK Parti Eskişehir İl Yönetimi tarafından 25. dönem milletvekilleri aday tanıtım toplantısına katılmak için Eskişehir’e gelen Bakan Avcı, program sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle 24 Nisan 2015 tatil mi sorusu üzerine Bakan Avcı, 24 Nisan tarihinde okulların tatil edilmeyeceğini söyledi.

Hava koşulları nedeniyle okulların zaman zaman tatil edildiğini hatırlatan Bakan Avcı, “Yönetmelik değişikliğinden sonra 23 Nisan tarihinde okullar tatil, 24 Nisan’da değil. Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavı dolayısıyla arkasından da hafta sonu geldiğinden dolayı zaten 5 gün var. Bu sene pek çok ilimizde kar engeli yüzünden zaman zaman okulları tatil etmek zorunda kaldık. Bunu da telafi etmemiz lazım” dedi.

24 Nisan Tatil mi Konusunda Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

43 yorum

  1. yaa arkadaşlar zaten araya bir sürü kar tatili falan girdi yapmayın beeee okuyun adam gibi 1 günden nolcak diyosunuz amma zatem o gün gitsen 8 satlik ders işleyecen ne var bundaki git okuluna oku gel zaten cumartesi pazar tatilll halallaaahalllah

  2. Tatil olsunnnn kaç yıldır tatil oluyorda şimdi mi olmuyor yaa lütfen ayrıca her yıl birçok ilde kar tatili oluyodu ona rağmen tatildi bunları karşı gelmek için yazmiyorum lütfenn

  3. Arkadaslar iyi güzel diyorsunuz da sizin göreviniz okula gitmek degilmi geleceginiz bu okullarda ailenize devlete iyi birer insan olmak icin okuuu okuuu okuuu tatil gerektiginde bakanimiz zaten gerekli tatilleri veriyor sizlere zihniniz haylazliga degil derslere calissin eglenmek hakkiniz evet ama bununu sinivlariniz olmadiginda ve tatil gunlerinde yaparsiniz Rabbim hepinize zihin acikligi versin(( Amin ))

  4. Ya arkadaslar tatil olsun diyorsunuz iyi güzel de sizin göreviniz okula gitmek gelecginiz kendi elinizde tatil yapilacaksa zaten bakanimiz gerekli tatilleri yapiyor biraz düsünurseniz hak vericeksiniz bu güzel zihinlerinizi haylazliga degil okulunuza verin eglenmek hakkiniz ama bu hakki sinavlarin olmadigi ve tatil gunlerinde kullanin rabbim sizlere zihin acikligi versin derslerde basari versin ……(aminnn)

  5. kar yağmasaydı okullar da tatil olmayacaktı ama kar yağdı 24 Nisanın tatil olması şart bence kar yağmayan illerdeki öğrencilere napıcak bizim tatil hakkımız şart lütfen bakan amca yap bize iyilik sınavlar boğdu zaten 23 Nisan dada programlar olur biz ne zaman dinlenicez

  6. BEN izmirde yim bi kere kar tatili nedeniyle tatil olmadi ki onlarin sicaklik derecesi bizden soguk olabilir ama bizim burda kuru sogukluk vardı nem yomtu ama orsa kar nedeniyle nemin hava soğuk lugunu yumusatmasina ragmen biz burda sogukta okula gittik biz napalim biz tatilmi yaptim bir gun tatil yapsalar nolcak adaletmi bu şimdi

  7. Off tatil et noolcak . Oh ne gzl siz ztn okula gitmiyonus işkence çekmiyonus biz çekelim dimi ALLAH IM YARABBİM YA ben vali olursam her kar ve yağmur yağdığında okulları tatil ederim hahhahaha sonrada benim görevime son verilir tıs tıs tıs tıs :)))

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.