24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyalı Uygun Banka Kredileri

Geleneksel hale gelen ve her 24 Kasım haftasında öğretmenlere özel olarak çıkarılan banka kredilerinde bu yıl, bütün bankaların öğretmenler için uygulamaya koyduğu banka kredisi kampanyalarını sizler için derledik. Hangi banka öğretmenler için kampanyalı kredi veriyor ve kredi oranları ne kadar ? İşte Detaylar :

ŞEKERBANK: Tüm eğitimcilere masrafsız, 60 ay vadeli ve 5 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. 3-12 ay arasındaki vadeler için aylık yüzde 1.19, 13-60 ay arasındaki vadeler için ise aylık yüzde 1.21 faiz oranının uygulandığı kampanya, 30 Kasım’a kadar geçerli olacak.

İŞ BANKASI: Nakde ihtiyaç duyan eğitimcilere, 15 bin lira nakit kredi kullanma imkanı sunuyor. 26 Kasım’a kadar geçerli kampanya kapsamında öğretmenler 100 lira dosya masrafı ödeyerek, 24 ay vadeye kadar aylık yüzde 1.09 faiz oranıyla, 60 aya kadar aylık yüzde 1.19 faiz oranıyla söz konusu krediyi kullanabilecek.

banka kredileriGARANTİ: Tüm faal ya da emekli öğretmenler ve akademisyenlere özel 50 bin liraya ve 60 ay vadeye kadar olan tüm vade ve tutarlarda yüzde 1.24 faizli bireysel destek kredisi sunuyor. 30 Kasım’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında dosya masrafı da alınmıyor.

HALKBANK: Üst limiti 30 bin lira olan ihtiyaç kredisinde, aylık yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranıyla, 60 aya varan vadelerde kredi kullandırıyor. Aylık yüzde 0.85 faiz oranıyla başlayan konut kredisinde ise eğitimcilere, sabit eşit taksitli ödemenin yanı sıra, ilk taksiti 2 ay erteleme, molalı ödeme fırsatı sunuyor.

TÜRKİYE FİNANS: Eğitmenin Finansörü kampanyasıyla 48 aya varan tüm vadeler için yüzde 1.12 kâr oranı ile masrafsız olarak sunuluyor. Özel Taşıt Finansmanı kampanyasında ise 3 ay öteleme ve gelir belgesiz 60 aya varan vade var. Kampanyada kâr oranı yüzde 0.95’ten başlıyor.

KOÇ FİAT KREDİ: 0.99 faiz oranlı 60 ay vadeli kredi ile öğretmenlerin kredili 0 km taşıt alımlarına destek oluyor.

FİNANSBANK: Öğretmenler Günü için başlattığı kampanya ile eğitimcilere yüzde 1.29 faiz oranlı ve dosya masrafsız olarak kredi sunuyor. Kampanyada 60 aya kadar da vade seçeneği var.

Öğretmenler gününe özel banka kredileri

KAMPANYALAR 2012 ARALIK AYI ORTASINA KADAR DEVAM EDİYOR 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.