24 Aralık Pazartesi Okullara Kar Tatili Var mı Hangi İller

Geçtiğimiz hafta sert kış koşulları, yoğun kar yağışı birçok ilde okulları tatil ederken, bazı illerde de hayatı durma noktasına getirmişti. Ancak kar yağışı ülkemizi henüz terketmiş değil. Bazı illerde 24 Aralık 2012 Pazartesi gününün de tatil edilmesi bekleniyor. Öğrenciler ve veliler özellikle merak ediyor ?İstanbul’da okullara kar tatili var mı ? Ya da karın etkisini devam ettirdiği Ankara, Bursa’da okullar tatil mi ? Son gelişmeleri ve valilik açıklamalarını sizler için 23 Aralık Pazar gününden itibaren bu sayfadan duyurmaya çalışacağız.

kartatili

Bulunduğunuz İlde Sizce Okullar Tatili Edilmeli mi ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

19 yorum

  1. Çok üşüyoruz Ankara’dayız bütün yerlerde kar örtüsü çok yüksek zaten Erzurum gibi olmasa da baya fazla oldu Keçiören falan zaten berbat her yerde durumun aynı olduğunu düşünüyorum soğuktan babannem öldü bazılarının da eli ayağı kangren olmaya yüz tuttu Allah korudu ama yine de nolur nolmaz bence özellikle Doğu illerinde ve İç Anadoluda okullar tatil olmalı diye düşünüyrum.

    • Haklısın bacım Ankaranın heryeri aynı Emek te oturmama ramen o kadar soğukki anlatamam çocuğun okulu Eryamanda lise zor gönderiyoruz veliler çok zor durumda evde bile rahat değilken okulda nasıl oalckk kömürle duramuyoruz doğalgaz parasını ödeyemeyn var aynen katılıyorum doğu anadolu ve iç kısımlarda heryer tatil olmalı bence.

      • Bizde ödeyemiyoruzki krdeşim zaten donuyoruz birde çocukları okula gönderirsek 2 kız çocuğu 1de oğlan malum çabuk hastalanıyorlar küçüklerde doğalgaz parası hakgetire

  2. Ya ben İstanbulda oturuyorum kar yağmadı cumartesi günü azaldı burlarda ya okullar tatil olmasın bana kalırsa cumartesi pazar günleride normal tatil olmasın ya ben okulu seviyorum her ne kada r 9 tane 1 imde olsa

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.