23-24 Nisan Okullar Tatil mi Kaç Gün Son Dakika 2014

23 ve 24 Nisan Okullar Tatil mi Kaç Gün Son Dakika 2014

24 Nisan’da okullar tatil olacak mı olmayacak mı sorusuna en yetkili ağızdan cevap geldi. Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI yaptığı açıklamada ilkokul ve ortaokul öğrencilerine 24 Nisan 2014 Perşembe gününün tatil olduğunu açıkladı. 24 Nisan Perşembe günü tatil mi sorusu da böylelikle cevabını bulmuş oldu.

okullar-o-gun-tatil-olacak

24 Nisan Sadece İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Tatil !

24 Nisan 2013 Perşembe günü yalnızca ilkokul ve ortaokullara tatil oldu. Lise öğrencileri için 24 Nisan’da tatil yok. İlkokul ve ortaokul öğrencileri 23 Nisan’da kutlamalara katıldıkları için, onlara özgü dinlenme ve toparlanma için 24 Nisan tatil edildi.

Böylelikle ilkokul ve ortaokul öğrencileri 23 Nisan ve 24 Nisan’da olmak üzere 2 gün üst üste tatil yapmış olacaklar. Bu yazımızda 24 Nisan resmi tatil mi, 24 Nisan okullar tatil mi tatil olacak mı sorularının yanıtını aradık.

Sizce 24 Nisan’ın Tatil Olması Doğru Bir Karar mı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsin.

4 yorum

  1. Evet bencede 2 gün tatil olmalı çünkü 23 nisan gösterilerini oynadıktan sonra çok yoruluyoruz 4 yada 5 saat içinde dinlenemiyoruz o yüzden bende bi öğrenci olarak hakkımı kullanmak istiyorum 23 nisan ve 24 nisan okullar tatil olmalı ki bizde rahat rahat dinlenelim.TEŞEKKÜRLER :)

  2. Evet bence doğru 23 nisanda o kadar kutlama yapılıyor ki. Çocuklar yoruluyor. Benim kızımın okulunda 23 nisan kutlamalarına mutlaka gelinecek diyor müdür bey e kız gidiyor. Gösteri yapıyor geliyor yoruluyor yetmiyor benim kızım hem folklör oynayacak hemde tiyatro gösterisi yapacak. Bence 2 gün tatil olmalıydı.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.