2018 Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Sonuçları Açıklandı mı ?

Son günlerin en çok merak edilen ve heyecanla beklenen konusu Vakıflar Genel Müdürlüğünün öğrencilere verdiği burs sonuçlarının açıklanıp açıklanmadı… Ne zaman açıklanacak sorusu ise kafaları çok kurcalayan bir mesele…

2018 yılında verilecek olan Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvuru sonuçları ne zaman kamuoyuna duyurulacak? Yüz binlerin merakla sonuca gözlerini çevirdiği Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü burs sonuçları ve detaylarını sizlerle buradan paylaşacağız. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü burs sonuçları öğrencilerin bir an olsun aklından çıkmayan bir mesele oldu. Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun yapacağı incelemeden sonra burs almaya hak kazanan öğrenciler, Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü sitesinden detayları öğrenmek için çabalıyor. Bu gençlerin Vakıf Genel Müdürlüğü burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

Vakıflar Genel Müdürlüğü üniversite öğrencilerine ödediği burs için başvuruları 2017-2018 eğitim dönemi başında almıştı. Başvuruların bitmesinden sonra burs almaya hak kazanacak öğrencileri belirleme aşaması da KYK burs sonuçlarının duyurulmasından sonra başladı. Bu kurumun bursunu başvuran öğrenciler sonuçları heyecanla bekliyor.

Vakıf Genel Müdürlüğü burs değerlendirmeleri Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun burs sonuçlarının açıklanmasının ardından başladı. Çok kısa süre içinde değerlendirmeler sonlandırılacak ve sonuçlar anında ilgili öğrencilere duyurulacak. Yetkililerden Vakıflar Genel Müdürlüğü burs sonuçlarının Ocak ayı içinde açıklanacağı hakkında bilgiler de geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.