2014/2 KPSS Taban Puanları (1 Aralık Ortaöğretim Önlisans Lisans)

ÖSYM, 1 haftalık bekletme sürecinin ardından KPSS yerleştirme sonuçlarını nihayet açıkladı. Memur adayları hem sonuç ekranına baktı hem de KPSS taban puanları 2014 2 ataması kaç puanla kapattı onlara göz atmaya başladı.

Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına KPSS tercih sonuçları İşlemleri (KPSS-2014/2): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması ve 2014/2 Ortaöğretim(Lise) Önlisans Lisans KPSS Taban Puanları Hangi kadro Kaç Puanla Kapattı

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları 1 Aralık 2014 günü saat 17:30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

2014/2 KPSS Taban Puanları (1 Aralık 2014)

ÖSYM BAŞKANLIĞI

 

1 Aralık 2014 KPSS Taban Puanları ve 2. yerleştirmeler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.