2014 Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Sonuçları

Ve heyecan başladı, Milli piyango yılbaşı çekilişi başladı. 2014 Milli piyango yılbaşı çekiliş sonuçları sorgula sistemi ve yılbaşı çekiliş sonuçları sıralı tam liste ile milli piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiye ve amorti kazanan numaralar yine yılbaşı çekilişi 2014 milli piyango sonuçları bilet no ile sorgula bu sayfada olacak milli piyango yılbaşı özel çekilişi sorgulama milli piyango çekiliş sonuçları aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi; 31 Aralık 2013 saat tam 24.00’da Ankara’da Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü tarafından gerçekleştirilecektir.

Çekiliş sonuçlanır sonuçlanmaz yani 1 Ocak 2014’ün ilk dakikalarında şanslı rakamlar eokul-meb.com’da sitesinden ilgililerine duyurulacaktır.

milli piyango bilet fiyatı

MPİ tarafından her sene gerçekleştirilen sonuçları binlerce kişi umutlarını bağlamaktadır. Yılbaşına sayılı günler kala bilet alanlar nefeslerini tuttu ve sonuçları bekliyor. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz milli piyango yılbaşı sıralı tam liste, milli piyango yılbaşı sıralı amorti liste kamuoyuna duyurulacaktır.

01.01.2014 ilk dakikaları Milli piyango çekiliş sonuçlarına kolaylıkla yukarıda verilen adresten ulaşabilirsiniz. Şansınız bol olsun…

Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları İçin Tıklayın

2014 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

3 yorum

  1. Bilet numaram 4 6 9 2 7 0 3 eğer çıkarsa şimdiden yazayım istedim, kalpten gidersem ve talihli ortaya çıkmazsa bilinki benim, ölmezsem paranın bir kısmıyla ilk iş bir okul yaptıracağım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.