2014 YGS Başvuru Ücreti Ne Kadar

2014 YGS Başvuruları 2 Ocak itibariyle başladı. peki 2014 YGS Başvuru ücreti ne kadar, Hangi bankalara YGS başvuru ücretleri kaç lira yatacak, adaylarımıza 2014 YGS Başvuru Rehberliğimiz Devam Ediyor.

YGS Başvuru Ücreti ve Sınavsız Geçiş Başvuru Ücreti 2014

ÖSYM 2014 Sınav ve başvuru tarihlerinin açıklanmasıyla birlikte akıllarda sınav ücreti ve bu ücretin hangi bankalara yatırılabileceği soruları uyandı. Sınav yılına 2014 ile birlikte gireceğiz. 2014 yılının ilk sınavı ise YGS… ÖSYM 2014 YGS tarihini 23 Mart olarak belirledi. ÖSYM, 12 Kasım 2013 tarihinde 2014 yılına ait sınavların başvuru tarihlerini de açıkladı. Bu açıklama beraberinde YGS başvurularının 2-15 Ocak tarihleri arasında olacağı kesinleşti. eokul-meb.com Bu bilgilerin gelmesiyle birlikte bu seferde akıllarda sınav ücretleri ve bu ücretlerin hangi bankalara yatırılabileceği soruları oluştu.

ygseokul

Geçen senelerle kıyaslandığında her sene sınav ücretlerinde belli bir miktar artış olduğu gözlendi. 2014 yılında YGS Başvuru Ücreti 40 TL oldu. Yine sınavsız geçiş hakkını kullanmayı dileyen adaylar ise 10 TL ücret ile hizmetten faydalandılar.

YGS Ücretlerini bankaya yatırmak için giden adaylar banka görevlisine T.C Kimlik Numarası, ad ve soyadı ile kaç TL yatıracaklarını belirtmeleri gereklidir. YGS Başvuru Ücreti’nin yatırılacağı bankalar ise şöyle: T.C Ziraat Bankası , Vakıfbank , Halk Bankası,Akbank ve Kuveyt Türk Katılım bankalarının bütün şubeleri ve internet bankacılığı sistemleri…

2014 YGS Başvuru Ücreti Ne Kadar Kaç Lira Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.