2014 Öğretmenlerin Eş Durumu Başvuru Sayfası MEB

Öğretmenler 2014 Ocak Eş Durumu Atama Başvuru Sayfası

2-8 Ocak 2014 tarihleri arasında eş durumu başvuruları alınacak. MEB Öğretmenlerin eş durumu başvuruları MEBBİS sistemi üzerinden bugün alınmaya başlandı. 2014 Şubat ayı eş durumu ataması başvuru sayfası bugün açılacak. Öğretmenler eşinin kamu kurumunda çalışıyor olması ya da özel olarak SSK çalışma süresine bakarak eş durumu başvuru alınacak. MEB eş durumu başvuruları 8 Ocak 2014 tarihinde sona erecek.

Öğretmenlerin Eş Durumu Başvuruları hakkında sorularınızı eokul-meb.com editörleri ve ziyaretçileri bu sayfada alttaki yorum kutucuğundan cevaplıyor.

Çok merak edilen 2014 Şubat ayı eş durumu atamaları ile ilgili resmi duyuru yapıldı. 2014 Şubat ayında eş durumu ataması, sağlık ve özel Durumlara bakılarak 2-8 Ocak 2014 tarihleri arasında başvuru alınacak.

2012 İl Dışı Öğretmen Yer Değiştirme ve Başvuru Kılavuzu

2014 Eş Durumu Ataması Kılavuzu İle İlgili Bilgiler

MEB geçtiğimiz günlerde öğretmenlerin özür durumuna bağlı il içi ve iller arası yer değiştirmelerine ilişkin açıklamalarda bulundu. İlettiği yazılı açıklamada bu işleminin 2014 Ocak ayında gerçekleştireceği bildirildi.

Yapılan açıklama kapsamında öğretmenlerin il içi ve iller arasında sağlık, eş durumu özrü ile genel ve özel hayatını kötüleştiren sebeplere dayanarak yapılacak yer değişikliği müracaatları 2-8 Ocak 2014 tarihleri arasında kabul edilecektir. Müracaatta bulunan öğretmenlerin eğitim kurumu tercihleri 13-17 Ocak tarihlerinde, yer değiştirme işlemleri ise 20-21 Ocak’ta açıklanacaktır. Yer değişikliğinde bulunan öğretmenler, eğitim öğretim yılının ikinci yarıyıl başlangıç günü olan 10 Şubat 2014’de görevlerine başlayacak.

Eş Durumu Başvuru Sayfası İçin Tıklayın

2014 Öğretmenlerin özür grubu başvuru sayfası ve eş durumu başvuruları hakkında aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap veriyoruz. Aşağıdan eş durumu hakkında sorularınızı ve yorumlarınızı hemen iletebilirsiniz.

2014 Öğretmenlerin Eş Durumu Özür Grubu Atama Başvuru Sayfası Hakkında Düşüncelerinizi ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

2 yorum

  1. Merhaba,

    rehber öğretmenler için ( bayan) 2014 şubat dan sonra evlenildiği durumda eşi farklı bir ilde çalışıyorsa ( erkek – özel şirket) tayin hemen istenilebiliyormu ( dönem içerisinde)?

    veya ne şekilde veya ne şartla tayin yapılabiliyor ?

    iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.