2014 Nisan Okullar Kaç Gün Tatil

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için nisan ayında kaç gün tatil yapılacak. Öğretmen ve Öğrencilerin haber kaynağı eokul-meb.com olarak, nisan ayı tatil günlerini sizler için araştırdık.

tatil

İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri İçin 23, 24, 28 ve 29 Nisan’da Tatil Var

Değerli öğrenciler, nisan ayı için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğu için tatil yani o gün okullarda sadece kutlamalar yapılacak. Akabinde 24 Nisan Perşembe günü de tatil olacak. Bu iki günlük tatilden sonra 28 Nisan Pazartesi ve 29 Nisan Salı günleri de Merkezi Ortak Sınavlar nedeniyle tatil olacak. Yani TEOG sınavına 8. sınıf öğrencileri girecek, bu iki sınav gününde diğer ilkokul ve ortaokul öğrencileri tatil yapacaklardır.

Tatil bitiyor mu hayır tabiki de, mayıs ayını tatil ile açıyoruz. Yani 1 Mayıs Perşembe günü de İşçi Bayramı olması nedeniyle liseler dahil tüm okullara tatil. Burada dikkat edilmesi geren noktalar liseler bu saydığımız günler içerisinden sadece 23 Nisan ve 1 Mayıs’ta tatil yapacaklardır.

Tatiller Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

63 yorum

 1. ayyy keşke tatil olmasa nasıl yaptınız bu kadar tatili arkadaşlarımı nasıl görücem ben facebooktan olmuo iptal edin tatilleri lütfen ya ağlıyabilirim ben şu andan itibaren oofff hayır ya inanamıyorum berbat bir şey okul benim hayatımmmm iptal edin lütfen

 2. oooooooohhhh be işte salı günü ders programı
  1- fen ve teknooloji 2- fen ve teknoloji 3-sosyal bilgiler 4-türkçe 5-türkçe 6- matematik 7- seçmeli kuran-ı kerim

 3. oh be salı günü tatil Almancadan kurtuldum DERS PROGRAMI
  1)İngilizce
  2)İngilizce
  3)almanca
  4)almanca
  5)fen bilimleri
  6)fen bilimleri
  7)İngilizce
  8)ingilzce
  ben 5. sınıfa gidiyorum özel okula gittiğim için almanca görüyoruz haftada 14 saat İngilizce var

 4. oh be salı günüden kurtuldum ah bu ders program
  1-) matematik
  2-)matematik
  3-) türkçe
  4-) fen
  5-) fen
  6-) ingilizce
  7-) seçmeli ingilzce (bütün sınıflara aynı)

 5. “lan bu nasıl iş” diyen arkadas sonucta biz ogrenciyiz bizimde canimiz var dimi ? surekli ders calismaktan gına geliyo beni delirtme evden disari adimimi atamiyorum yorumuna baslatma -8.sınıf öğrencileri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.