2014 İdman TV Frekans Ayarları

İdman TV Türksat Uydusu Frekans Bilgileri, İdman TV frekansı 2014, İdman TV Frekans bilgileri ve biss key bilgisi sizler için araştırdık.

2014 İdman TV Frekans Ayarları (Galatasaray Chelsea Maçı)

İdman TV, Türksat uydusu 42 dereceden yayın yapan bir Azeri kanalıdır. İdman TV’yi uydu alıcınıza eklemek için gereken bilgileri burada bulabilirsiniz. Kanal ekleme bölümüne aşağıdaki bilgileri yazarak İdman TV’yi televizyon kanallarınızın arasına ekleyebilirsiniz. Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlayan kanal, Biss şifresiyle şifreli yayına girecek.

Azeri kanalı İdman TV geçen sene Azerbaycan’ın yeni uydusu Azerspace üzerinden yayın yapmaya başladı. Yani Türksat üstünden İdman TV izleyemezsiniz. Çanak ayarlarınızla oynayarak 46.0°Doğu pozisyonunda bulunan Azerspace uydusundan sinyal aldıktan sonra, aşağıda yazdığımız yeni İdman TV Frekans bilgilerini girerek İdman TV’yi canlı olarak izleme fırsatı bulabilirsiniz.

İdman TV Frekans Bilgileri 2014

Uydu: Azerspace-1

Frekans: 11169

Polarizasyon: H- Yatay

Sr: 20400

Fec: 5/6

idman tv

İdman TV Frekans 2014 Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen paylaşabilirsiniz.

12 yorum

    • Şimdiye kadar sorununu çözmüşsündür ama ben yinede açıklama yapayım.Türksat uydusundaki LNB nin çanak karşına gelecek şekilde soluna bir LNB daha bağlarsan Azersat uydusunu bulursun,birde daizek ilavesiyle idman Tv yi bulursun.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.