2014 Eş Durumu Özür Grubu Atama Sonuçları

Özür grubu tercih sonuçları açıklanıyor. 21 Ocak 2014 tarihi itibariyle öğretmenlerinin de eş,sağlık özrü başvuru tercih sonuçları açıklanacak. Milli Eğitim bakanlığı İnsan kaynakları genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre özür grubu atama tercih sonuçları 21 Ocak 2014 saat 18:00’e kadar açıklanacaktır Müsteşar Yusuf Tekin yaptığı açıklamada sonuçları 21 Ocak 2014 ilk saatlerinde yani sabaha karşı açıklanacağını duyurdu. Özür durumu atama sonuçları 21 Ocak sabah 10:00’a kadar açıklanmış olacak. Milli Eğitim Bakanlığı atama sayfasından yani alttaki pencereden öğrenebileceksiniz.

Öğretmenlerin Özür Grubu Atama Sonuçları 20 Ocak 2014

Öğretmenlerin sağlık ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen heyecanlı bir bekleyiş içinde. 2014 Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tahminimize göre özür durumu tayin sonuçları 21 Ocak Salı günü açıklanacaktır. Ataması yapılan öğretmenlerimizin kararnameleri bir sonraki gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler uyarınca eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

ATAMA TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Özür Grubu Atama Tercih Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

23 yorum

  1. dün 20 ocak ta 10 a kadar açıklanacak yazıyordu. bugün de 21 ocak ta 10 a kadar açıklanacak demişler..
    yeter yaa valla insanın sinir sistemini bozuyorlar.
    dalga geçer gibi bu ne ya..
    bi işi de doğru düzgün yapın artık!!!

  2. insanı garip bir tedirginlik, heyecan gerilim sarıyor :) . 51 puanla şanlıurfa merkez bağlı köyleri tercih ettim 25 tercihden birinin gelmeme ihtimali bu ruh halini yaşatıyor. Bu arada ilköğretim matematik branşım .. Herkes için hayırlısı olur inşallah

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.