2013/3 KPSS Tercih Sonuçları ve Taban Puanları Sağlık Bakanlığı

ÖSYM tarafından Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine dahil sözleşmeli memur kadrolarına yerleştirme yapmak amacıyla 30 Nisan – 5 Mayıs 2013 tarihleri arasında adaylardan tercih alınıyor. 2013-3 KPSS Yerleştirme Sonuçları ve KPSS Taban puanları açıklandı.

osymeokul

Sağlık Bakanlığı 2013/3 KPSS tercih işlemleri 5 Mayıs Pazar günü sona ermişti. Memur adayları tercih işlemlerinin bitmesinin ardından tercih sonuçlarını beklediler. 2013/3 KPSS tercih Sonuçlarının en geç 7 Mayıs Salı günü açıklanmıştır. Tercih alma ve sonuçlandırma işlemlerinde son zamanlarda kendini iyice geliştiren ÖSYM’nin 2013 3 KPSS yerleştirme sonuçlarını da aynı hızda öngördüğümüz tarihte açıklandı

KPSS Yerleştirme Sonuçları İçin Tıkla Öğren

2013 /3 KPSS Taban Puanları :

2013/3 Sağlık Bakanlığı KPSS Yerleştirme Sonuçları Bu Sayfada

KPSS Tercih Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

16 yorum

  1. ben laborant ve veteriner sağlık mezunuyum bu yıl sağlık teknikeri olarak tercih yapabiliyormuşuz.ben 73.. aldım atanma şansım nedir lütfen cevaplarmısınız şimdiden teşekkür ederim.

  2. kaç mezun var bi bilginiz varmı. sıralamam 4200 küsürde mezun olmayanları da sayıyoruz sanırım onlar atama istemeyecek bide 3700 kisinin atandığını düşünürsek 800 kişi alınacak demekki kesin atanıcamm sizce doğrumu düşünüyorum.

  3. KPSS-2013/3 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzunda ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek pozisyonlar yer almaktadır. Sağlık çıkışlı iseniz, size uyan bölümlere tercih yapabilirsiniz.

    • Arkadaşım bnm sıralamam 500 ve 3 tane atama oldu önümden kim bilir kaç kişi atandı ben ona rağmen kesin atanırım diyemiyorum sen neye göre bu kadar net konuşabiliyosun acaba?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.