2013 SBS Giriş Yerleri

SBS sınav giriş yerleri bugün açıklanıyor. 8 haziran 2013 Cumartesi günü yapılacak olan SBS (Seviye Belirleme Sınavı) giriş yerleri Milli Eğitim Bakanlığı MEB resmi takvimine göre bugün belli oluyor.

Milli Eğitim Bakanlığı 27 Mayıs 2013 günü Seviye Belirleme Sınavı ve Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınav giriş yerlerini bugün oges.meb.gov.tr ve e okul veli bilgilendirme sisteminde açıklayacak. Okul yöneticileri e-okul sisteminden öğrencilerin sınava girecekleri yerleri renkli yazıcı çıktısı olarak alıp onaylayarak öğrencilere teslim edeceklerdir.

sbseokulFotoğraflı SBS sınav giriş belgesinde öğrencinin kimlik bilgileri ve sınava gireceği sınav bölgesi, bina, salon ve sıra bilgileri bulunacaktır. Öğrenci, sınav giriş belgesinde yer alan sınav bölgesinde, binada, salonda ve sırada sınava gireceklerdir.

SBS ve PYBS giriş yerlerini e okul’dan ya da oges.meb.gov.tr’den öğrenen öğrenci ve velisi öncelikle sınava gireceği okulun yerini tam olarak öğrenmeli, mutlaka sınavdan önce okulunu görmeli ve okula nasıl gidileceğini önceden çözümlemelidir.

SBS giriş yerleri ne zaman saat kaçta açıklanacak belli olacak, 2013 SBS Sınav giriş yerleri, SBS giriş yerleri MEB

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi İçin Tıklayın

SBS Giriş Yerleri Öğrenmek İçin Tıklayın

SBS’nin yapılacağı 8 Haziran günü SBS adayı olan öğrenci onaylı SBS sınav giriş belgesi, TC kimlik belgesi veya pasaport, iki adet koyu siyah ve yumuşak kurşun kalem, leke bırakmayan yumuşak silgi ve kalemtraşını (MEB; ÖSYM gibi sınavlarda kalem kutusu vermemektedir.) mutlaka yanında bulundurmalıdır. Sınav yeri giriş belgesini kaybeden öğrenci, sınavdan önce okuduğu okul idaresinden tekrar sınav yeri giriş belgesi alabilecektir.

2013 SBS Giriş Yerleri ve Belgesi İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

24 yorum

  1. Arkadaşlar yemin ediyorum gerçek haber. SBS sınav bilgileriniz e-okul da yazıyor. Eokula T.C kimliğinizle giriş yapın. Sınav Bilgileri yazıyo solda. Orada sınav yeriniz yazıo.

  2. ya böyle bir şey olamaz dün sabahtan beri bekliyoruz 1 gün oldu hala açıklanmadı MEB kendi verdiği takvime uymuyor ve bizi salak yerine koyuyor bari tarihe uymadın insan bir açıklama yapar.sizin için önemsiz olan sınav bizim için hayati önem taşıyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.