2013 Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM

Formasyon sonuçları pedagojik formasyon sonuçları 2013 ösym pedagojik formasyon yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından bugün en geç saat 18:00’e kadar açıklanmış olacak. Aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Ösym’nin bugün pedagojik formasyon sonuçların açıklaması bekleniyordu. Ancak halende daha bir açıklama gelmedi.

Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM Bugün 20 Aralık Saat 18:00’e Kadar Açıklanacak

Adaylar bu gecikmenin sebebini merak ediyor. Bu sonuçların geç açıklanması başka ülkelerle kıyaslanınca yavaş işleyen bir eğitim sistemimiz olduğunu gösteriyor. Pedagojik Formasyon başvuruları sona erdi. Ancak sonuçları uzun bir müddettir açıklanmıyor. 2013 Pedagojik Formasyon Sonuçları bugün duyurulacak mı ?

formasyon-sonuclari

Pedagojik Formasyon Sonuçlarını adayların nefesini tutarak beklediği bir haber. Sonuçların duyurulmasının ardından olumlu sonuç alan  öğrencileri zorlu günler karşılayacak. Ayrıca kayıt işlemlerinde yaşanacak yoğunlukta önceden kestirilebiliyor. Formasyon sonuçları, pedagojik formasyon tercih sonuçları

Sonuçların açıklanmasındaki bu aksaklık kimi Üniversitelerin not işlemlerini sonlandırmamalarından kaynaklanmıştır.

Pedagojik Formasyon Sonuçları İçin Tıklayın

www. eokul-meb.com sitemizden Pedagojik Formasyon Sonuçlarına dair tüm detayları alabilirsiniz.

15 yorum

  1. Sayın site yöneticileri sitenizdeki reklamları yayınlamak için başlıklarınızda her seferinde formasyon sonuçları açılandı tıklayınız diyerek öğrencileri kandırdığınızı mı sanıyorsunuz.

  2. Neden böyle yalan yanlış haber yapıyorsunuz Nezaman girsem bugün açıklanacak diyor. Sonuç yok böyle haber yapıp sitenizin Hit ini artırmak amcınıza hizmet ediyorsunuz. Formasyon sonuçlarını bekleyen arkadaşların sesini duyurabileceği bir haber yapsanızda hergüne arkadaşlar sitenizi ziyaret eder.

  3. ÖSYM’nin birçok yerleştirme sonuçlarını perşembe günü açıkladığını varsayarsak bence de pedagojik formasyon sonuçları bu akşama kadar açıklanacaktır. Bekleyişte olun arkadaşlar :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.