2013 ÖSYM Sınav Görevi Ücretleri

2013 ÖSYM Sınav Görevi Ücretleri
 • 16.12.2012

ÖSYM, tarafından 2013 yılı için sınav görev ücretleri belirlendi. Sürekli düşük olduğundan şikayet edilen ÖSYM sınav görevi ücretlerinde küçük de olsa bir artış yapıldı.

ÖSYM sınav görevleri ücretleri her bir kademede ayrı ayrı tespit edilerek, ilgililere duyuruldu. ÖSYM sınavlarında görev alan Bina sınav sorumlusu, salon başkanı, sınav koordinatörü, gözetmen ve sınav salonu güvenlik elemanlarının 2013 yılı sınav ücretleri açıklandı. 2013 Yılı ÖSYM sınav ücretleri şu şekilde:

Bina Sınav Sorumlusu Ücreti – 132,83 TL

Bina Sınav Sorumlusu Yardımcı Ücreti – 120,76 TL

Salon Başkanı Ücreti – 108,68 TL

Gözetmen Ücreti – 90,56 TL

eokul-meb.com (kaynak gösteriniz)

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Fatma Yılmaz dedi ki:

  Ben Temmuz ayında yapılanKPSS sınavında iki oturum görevli idim.İban numaramı ve bilgilerimi güncellememe ragmen henüz ücretimi alamadım. Gereken ilginin gösterilmesini rica ediyorum.

 2. Mustafa AKÇAY dedi ki:

  2014-KPSSOABT sınavlarında iki görev aldım.ancak İBAN numaramı güncelemediğim için EFT ile iade edilen ücretimin güncellediğim İBAN numarasına yatırılmasını
  arz ederim.

 3. a dedi ki:

  05/07/2014 KPSS salon başkanı 06/07/2014 KPSS sınavında gözetmen olarak görev aldım ancak banka iban numaram değiştiği için ücretimin hesabıma yatırılamadığını farkettim. Yeni iban numaramı kaydettim.(****************) Ücretimin yeni hesabıma yatırılmasını bilgilerinize arzederim. Saygılarımla.

 4. erdogan yıldız dedi ki:

  05/07/2014 KPS sınavında gözetmen olarak görev aldım ancak banka iban numaram değiştiği için ücretimin hesabıma yatırılamadığını farkettim. Yeni iban numaramı kaydettim. Ücretimin yeni hesabıma yatırılmasını bilgilerinize arzederim. Saygılarımla.

 5. duygu dedi ki:

  Acil cwp lütfen

 6. duygu dedi ki:

  Ales te Gözetmen olarak görevliydi m.ancak ücreti yatmamıs.sdm@osym ye msj attım ne zaman yatar ya da yatar mi

 7. gül hanım dedi ki:

  Sınav görev ücretim 74 Tl yatmış yukarıda 90 küsür görülüyor. aradaki farkı anlamadım.Cevap yazarsanız sevinirim.

 8. OSMAN BAŞ dedi ki:

  3yıldır LYS ve LGS sınavlarında başvuru yapmama rağmen görev alamıyorum. Bunun nedenini öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

 9. hanife dedi ki:

  görevli işlemleri sistemine giriş yapamıyorum şifre istiyor ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim bir de mezuniyet şartı aranıyor mu

 10. Eyup dedi ki:

  Yorum Yapcam

YORUM YAZ