2013 KPSS Sonuçları

ÖSYM tarafından 6-7 Temmuz tarihlerinde tüm yurtta yapılan 2013 KPSS sonuçları ve 14 Temmuz tarihinde yapılan Öğretmenlik Alan Sınavı ÖABT sonuçları açıklanması an meselesi. 2013 yılına yeni bir yapılanma ile giren ÖSYM sınav sonuçlarını açıklama konusunda epey bir mesafe katetti. Bu noktadan hareketle 2013 KPSS sınav sonuçlarının bugün ya da yarın açıklanacağını söyleyebiliriz.

2013 KPSS Sonuçları Sorgulama Öğrenme Ekranı :

(Sonuçların 22 Temmuz Yani Bugün Açıklanmasını beklemekteyiz. Açıklandığında alttaki sayfada yer alacaktır.)

KPSS’ye giren yüz binlerce aday merak içerisinde KPSS sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Şu ana kadar ÖSYM’nin geç kaldığını bile söyleyebiliriz. 2 Milyona yakın adayın girdiği üniversite sınavları 1 hafta gibi bir sürede açıklanıyorsa KPSS’ye giren adayların da sınav sonuçlarının benzer sürede açıklanması gerekir. Biz 2013 KPSS sonuçları ile ilgili son gelişmeleri bu sayfadan duyurmaya devam edeceğiz.

2013 KPSS Sonuçları İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

6 yorum

  1. arkadaşlar icra memurluğu alımı falan var 2011 ve 2012 kpss ye göre alıyor. cuma günü başvuru için son gün. büyük ihtimalle 2013 kpss ye girenlere hak doğmasın diye başvuru süresinden sonra açıklanır kpss. yani hafta sonu da açıklanmayacağı için pazartesi…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.