2013 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak İşte Bilgi

Geçtiğimiz hafta tüm yurtta gerçekleştirilen 2013 KPSS sonuçları ve 14 Temmuz tarihinde yapılan Öğretmenlik Alan Sınavı ÖABT sonuçları açıklanması an meselesi. 2013 yılına yeni bir yapılanma ile giren ÖSYM sınav sonuçlarını açıklama konusunda epey bir mesafe katetti. Bu noktadan hareketle 2013 KPSS sınav sonuçlarının yarın açıklanacağını söyleyebiliriz. Sonuçlar LYS yerleştirme sonuçlarından önce açıklanacak.

2013 KPSS Sonuçları Sorgulama Öğrenme Ekranı :

(Sonuçların En Geç 24 Temmuz Çarşamba gününe kadar Açıklanmasını beklemekteyiz. Açıklandığında alttaki sayfada yer alacaktır.)

KPSS’ye giren yüz binlerce aday merak içerisinde KPSS sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Şu ana kadar ÖSYM’nin geç kaldığını bile söyleyebiliriz. 2 Milyona yakın adayın girdiği üniversite sınavları 1 hafta gibi bir sürede açıklanıyorsa KPSS’ye giren adayların da sınav sonuçlarının benzer sürede açıklanması gerekir. Biz 2013 KPSS sonuçları ile ilgili son gelişmeleri bu sayfadan duyurmaya devam edeceğiz.

2013 KPSS Sonuçları İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

15 yorum

  1. arkadaşlar icra memurluğu alımı falan var 2011 ve 2012 kpss ye göre alıyor. cuma günü başvuru için son gün. büyük ihtimalle benim tahminim 2013 kpss ye girenlere hak doğmasın diye başvuru süresinden sonra açıklanır kpss. yani hafta sonu da açıklanmayacağı için pazartesi…

  2. Ösym nickli cahil mat yapamayan öğretmen olamıyo mu orta çağ cahili seni.
    siz de şu sınavı açıklayın artık millet işine güce baksın ayar çekmeyi bırakın

  3. şu an ösym deyim sonuçlar açıklanacak birazdan şöyle genel bir baktım da türkçeciller sosyalciler matematiği yapamamış bide öğretmen olacak bunlar genelde ortalama düşük. burda durum çok karışık

  4. Bunların açıklayacağı sınavında başlayacağım bu mübarek ayda şimdi. Üvey evlat muamelesi görmekten nefret ediyorum, ygs lys olsa 1 haftada açıklarsınız kaç gün oldu ya !!!!!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.