2013 KPSS Sonuçları

Yüz binlerce aday tarafından 2013 KPSS sonuçları merakla bekleniyor. Açıklanma tarihi arap saçına dönem KPSS sınav sonuçları nihayet açıklanıyor. Vardiyalı bir şekilde geceli gündüzlü çalışan ÖSYM KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak … İşte Detaylar:

6 ve 7 Temmuz tarihlerinde yapılan KPSS ile 14 Temmuz tarihinde yapılan ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) sınav sonuçlarının ÖSYM tarafından 29 Temmuz 2013 Pazartesi günü açıklanması bekleniyor. Değerlendirme işlemlerinde sona gelinen KPSS sınav sonuçlarını adaylar 29 Temmuz Pazartesi günü ÖSYM’nin sonuc.osym.gov.tr adresinden öğrenebileceklerdir.

2013 KPSS Sonuçları İçin Tıklayın

KPSS Sonuçları 2013 İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

15 yorum

  1. palavra sallamayın yarın öğlen açıklanıyoooo…bende böyle diyorum sallamayın..iller arası yeni aıklandı kadrolar normlar yeni belli oluyoo kendi kendinize gelin güvey oluyoruz mantıklı düsünelim en erken çarşamba gibi…

  2. arkadaş sanki atayacakmış gibi sonuçları bekletiyorlar da bekletiyorlar.. umut fakirin ekmeğiymiş n’apalım, tepedeki zenginler düşünsün artık!!! YİNE DE ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETSİN HERKES İÇİN..

  3. böyle hssas bir konuda böyle haber yapğınıza göre kaynağınız sağlam olmalı yoksa insanların duygularını reytng malzemesi yapmayn vebali büyük olur kaynağı açıklayn?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.