2013 Babalar Günü Ne Zaman

Babalarımız da en az annelerimiz kadar değerli insanlardır. Her ne kadar yuvayı dişi kuş yapsa da, annelerimize biraz daha fazla bağlılık gösteriyor olsak da; babaların yeri kalbimizde her zaman ayrıdır. Baba, evin gücüdür, temsilcisidir. En ufak sorunda kişi babasını arar duru çevresinde. Babalarımıza, onlara bağlılığımızı göstermenin günü olan babalar günü ne zaman, sizlere bu makalemizde 2013 babalar günü ne zaman ve babalar günü ile ilgili bir kaç kelam dile getireceğiz.

Babalar Günü 16 Haziran 2013 Pazar Günü Kutlanacak.

Ailesinin yaşamını sürdürebilmesi gece gündüz demeden çalışan baba­larımızı her daim hatırlamalıyız, unutmamalıyız. Birçok fedakarlıklara katlanan, kendisini değil ailesini düşünen onlar yani babalardır. Büyük küçük herkes babasını sever ve onun asla mutsuz olmasını istemez elbette.

Babalar Gününde, babamıza olan saygı, sadakat, sevgi,ve şükran duygularımızı ifade etmeliyiz. Onun ellerinden, yanaklarından öpmeli, Ba­balar Gününde babamızın yanında bulunmalıyız.  Eğer babamız yanımızda değilse onu telefonla onu arayıp durumunu sormalı, kendisini sevdiğimizi, kendisine ihtiyacımız olduğunu belirtmeli ve kendisini unutmadığımızı belirtmeliyiz. Bu konumuzda babalar günü ne zaman 2013 ve babalar günü ile ilgili yorumlarımızı aktardık.

 

Sizler de Babalar Günü İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.