2013-2014 KYK Burs Sonuçları İçin Tıklayın

Alınan son bilgilere göre Kyk Burs Sonuçları açıklanmak üzere. Kredi Yurtlar Kurumu  Kyk Burs Sonuçları bugün ya da yarın açıklanacak. Binlerce öğrenci için heyecan doruk noktasında KYK burs sonuçları 2013 açıklandığında burs ya da öğrenim kredisi hangisi çıktığı öğrenciler tarafından öğrenilebilecek. 2018 2019 Burs sonuçları kyk.gov.tr resmi internet sitesi üzerinde öğrenilecek. Yine burs sonuçlarınızı bu sayfadaki linkten de öğrenebileceksiniz. Yüksek öğretime yeni adım atmış kişilerin ve ara sınıf öğrencilerin müracaatları kyk tarafından 29 Temmuz -29 Eylül 2013 tarihleri arasında kyk.gov.tr resmi web adresinden alındı.

kyk-burs-kredi sonuçları

Başvuru sonuçlarını adaylar dört gözle beklemekte. Yurtkur’un açıklamaları kapsamında başvuru sonuçlarının Aralık ayının 2. haftası açıklanması bekleniyor. Bakan Suat Kılıç’tan ise bugün bir açıklama geldi. Açıklamasında burs sonuçlarını ve kaç kişinin burs sahibi olacağını bu hafta Başbakanımızın duyuracağını belirtti.

2013-2014 kyk burs ve kredi sonuçları açıklanır açıklanmaz linkimiz aktifleşecek. Sayfamızı sürekli takipte kalın…

Burs sonuçları yanı sıra bu soruların yanı sıra merak edilen bir diğer konu ise burs ve kredi almaya hak kazanan kişilerin ilk ödemelerinin hangi tarihte yapılacağı…

Kyk kredi ve bursu almaya hak kazanan adayların ilk ödemeleri 2014 Ocak ayında yapılacaktır. Suat Kılıç, daha önce 7 ocak’ta ödeneceğini söylediğimiz burs ve kredilerin 1 Ocak’ta verileceğini açıkladı.

2018 2019 Burs sonuçlarını takipteyiz, ilk resmi bilgi açıklamanın bugün ya da yarın yapılması bekleniyor. Burs sonuçları en erken öğrenmek için e okul sayfamızı takipte olun.

2013 KYK Burs Sonuçları Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen İletebilirsiniz. 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.