2014 2015 Eğitim Öğretim Yılı Başlıyor

2013 Yeni Eğitim Öğretim Yılına Ne Kadar Hazırız?

okul çantası

MEB çok zor şartlar altında yeni eğitim ve öğretim yılına merhaba demeye hazırlansa da İstanbul Büyükşehir Belediyesi aldığı kararlarla bu zor şartları bir nebze de olsa kolaylaştırmayı düşünüyor.

Yeni öğretim yılının bir öncekilere göre daha güzel olacağına inanan Bakan Avcı bunun için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz dedi.

Buna rağmen aksaklıklar olmayacak mı? Elbette ki olacaktır. Daha iyi niyetli, samimi ve hoş görülü yaklaşımlarla her sorunun üstesinden geleceğimize inancımız tam.

Yeni Eğitim Öğretim Yılı herkese Hayırlı Olsun. (eokul-meb.com)

3 yorum

  1. Fakirsiniz ,açlıktan nefesiniz kokuyor , elbise alacak paranız yok diye herkeside kendiniz gibi zanntmeyin . Bizim gibi durumu iyi olup elbise konusunda sıkıntısı olmayanlar serbest olmasını istiyoruz elbiselerin. Madem aileleriniz fakir cocuk yapmasalardı . Aclıktan nefesleri kokarlar 2-3 cocuk yaparlar tam bir geri kafalı eğitimsiz aklı

  2. kıyafetler sivil olmasın lütfen geçen senede denenmiş ve kimse memnun kalmamış hiçbir öğrenci dolabının karşısına geçip 2 saat düşünmek istemiyor ve bu sefer herkes süslülük peşinde olacak tıpkı geçen seneki gibi ve sürekli guruplar olacak bir öğrenciyim ve bunu söylüyorum sivil kıyafet işi saçma değil mi lütfen kesin bir açıklık gelsin sonuçta kıyafet özellikle iyi bir lise ise ve çevresinde çok okul varsa kesinlikle formalı olması gerekir lütfen eğitimin iyi olmasını istiyorsanız anket yapmayın çünkü okula kıyafetli gitmek istiyoruz ve buna velilerde karşı aynı zaman da kıyafette bulunmaz eğer anket yapılırsa ….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.