2014 2015 AÖF Yeni Kayıt Tarihleri

AÖF yeni kayıt tarihleri 2018 2019, AÖF yeni kayıtlar nasıl yapılır

AÖF yeni dönem kayıt işlemleri başlamış olup kayıtlar 2-14 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Yeni dönem kayıt işlemleri Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesi üzerinden https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden yapılacaktır.

2013 – 2014 AÖF Kayıt Yenileme ne zaman başlıyor

Anadolu üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların’, ‘Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı ile kayıt hakkı kazananların’ ve ‘Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen adayların’ , ‘İnternet başvuru’ ve ‘AÖF bürolarına kayıt’ olmak üzere iki aşamada kayıt işlemlerini gerçekleştirecekleri bildirildi.

Yeni kayıtlar 2-14 Eylül arasında gerçekleşecek olup adaylar internetten yaptıkları başvuru formunun çıktısını aldıktan sonra kılavuzlarda yazan belgeleri de yanlarına alarak Vakıfbank şubelerine giderek gerekli ödemeyi yapmaları ve ardından illerinde bulunan AÖF bürolarına giderek kayıt işlemlerini tamamlatmaları gerekiyor.

Kayıtlar 2-14 Eylül tarihleri arasında yapılacak olup bu tarihler arasında kayıt yaptırmayanların mazeret beyan ederek 16-17 Eylül tarihleri arasında kayıtlarını yaptırmaları gerekecek.

Öğrenciler gerekli bilgileri ‘Öğrenci Kılavuzu’ ile dönemlik kredili sistem hakkında bilgilerin yer aldığı ‘Dönemlik-Kredili Sistem Ölçme ve Değerlendirme Kılavuzu’na http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden, http://kayit.anadolu.edu.tr internet başvuru sitesinden ya da 444 10 26 numaralı telefonu arayarak da öğrenebilecekler.

Açıköğretim kayıt yenileme ise 16-17 Eylül’de gerçekleşecektir.

AÖF’de sınav tarihleri

Ara sınavlar 4 Kasım ile 16 Kasım tarihleri arasında yapılacak yapılacak olup diğer sınav tarihleri de şu şekilde belirtilmiştir.

04 -09 Kasım 2013: 1. Ara Sınavlar (İki ara sınav yapan birimler için)

11-16 Kasım 2013: Ara Sınavlar (Tek ara sınav yapan birimler için)

11-23 Kasım 2013: Ara Sınavlar (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Hukuk Fakültesi / Eczacılık Fakültesi /Porsuk Meslek Yüksekokulu / Eskişehir Meslek Yüksekokulu / Ulaştırma Meslek Yüksekokulu / Devlet Konservatuvarı için)

Derslerin bitiş tarihi 8 Ocak 2014 olarak bildirilirken AÖF’de dönem sonu sınavları 09-22 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

AÖF Yeni Kayıt Tarihleri ve AÖF Kayıt Yenileme Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.