2014 2015 AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Giriş Belgesi (14-15 Aralık)

AÖF Giriş belgesi, 2013 AÖF sınav giriş yerleri, AÖF sınav giriş belgesi çıkart

AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Giriş Belgesi TIKLA (14-15 Aralık)

AÖF öğrencilerinin vize sınavlarına giriş yerleri ve tarihleri belirlendi. AÖF Vize sınav tarihi 14-15 aralık olarak açıklandı.

2013-2014 öğretim senesinin güz dönemi vize sınavları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim iktisat ve işletme fakülteleri tarafından 14-15 aralık günlerinde yapılacak.

Öğrenciler sınav giriş yerlerine ogrenci.anadolu.tr adresinden ulaşabilirler. Sınav giriş yerlerinin çıktısını alarak sınava bu şekilde gitmeleri gereklidir. Öğrencilerin “Sınav Giriş Belgeleri” isimli çıktılarında bu sınavlara girecekleri şehir, bina, salon ve tarih belirtilmiş olacaktır.

aöf giriş belgesi 14 15 aralık 2013

AÖF sınav tarihleri ve yerleri  ”Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.  “Sınava Giriş Belgeleri” posta ile evlere iletilmeyecektir. Yalnızca bu bilgiye  http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde bulunan  ”Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini girmek üzere ulaşılabilir. Ayrıca bu bilginin çıktısı alınarak sınava gelmek şarttır.

AÖF  dönemlik-kredili sistemde iki dönem yer almaktadır. Bunlar; Güz ve Bahar dönemleridir. Bu dönemlerde ise ara sınav ve final sınavı yapılmaktadır.

Sınav Giriş Yerinizi Öğrenmek İçin Tıklayınız

SINAV ESNASINDA ALINMAYACAKLAR

Bu sayacaklarımızın herhangi birinin sınav anında kişinin üzerinde bulunması kişinin sınavının iptal edilmesine yeterlidir.

  •  Ders materyalleri( ders kitabı, not vb.)
  • Fotoğraf makinesi, kamera gibi görüntüleme cihazları
  • Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı gibi iletişim cihazları
  • Ruhsatlı veya ruhsatsız silah veya benzeri alet
  • Databank, laptop gibi veri depolayan alet.

AÖF SINAVINA DAİR ÖNEMLİ BİLGİLER

1. Kimlik kontrolleri ve üst arama sonrası salona giriş işlemlerinin geç kalınmadan sona ermesi amacıyla sınav saatinden 1 saat evvel okullarda hazır olmak gereklidir.

2. Sınava en fazla 15 dakika geç gelenler alınır. 15 dakikayı aşıldığında gelen kimseler sınava dahil olamaz. Sözü geçen 15 dakika içinde gelenler ise, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı müsaadesi sonucu sınava dahil olabilmektedir.

3. Sınava gelirken kişiler yanında iki tane yumuşak uçlu siyah kurşun kalem ve sınav silgisi getirmelidir. Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem harici bir kalemle yapılan işaretlemeler geçersiz sayılır.

4. Öğrenci ve sınav hizmetleri kapsamında http://ogrenci.anadolu.edu.tr resmi web adresi geçerlidir.

5. Öğrenci Kimlik Kartı yada Öğrenci Tanıtım kartını temin edilmemiş ise sınavlar gelmeden bağlı olunan açıköğretim bürosundan temin edilmelidir.

6. Sınav sırasında yalnızca alfabetik tuş takımı bulunan  hesap makinesi kullanılabilir.

7. Kıtalarından izin alma sonucunda sınava dahil olabilen er-erbaşlar haricinde, kimse resmi üniformayla  sınava kabul edilmez.

8. Sınava girilecek bina sınav gününden evvel gidilip görülmelidir.

2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri

14 – 15 Aralık 2013 Güz Dönemi Ara Sınavı

25 – 26 Ocak 2014 Güz Dönemi Final Sınavı

26 – 27 Nisan 2014 Bahar Dönemi Ara Sınavı

07 – 08 Haziran 2014 Bahar Dönemi Final Sınavı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.