20 Şubat Cuma İstanbul Kar Tatili Var mı Okullar Tatil mi?

Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul, yoğun kar yağışının etkisi altına girdi. Bu sene eğitime kar engelinin birçok defa yaşandığı kentte yarın için de tatil olacak mı?. 19 Şubat Perşembe İstanbul kar tatili haberi bu sayfada olacak.

İstanbul Valiliği, öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları için anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime yarın da ara verirse bu sayfada olacak bekleniyor.

İstanbul Kar Tatili İçin Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

11 yorum

  1. Merhaba,ben İstanbul Bağcılarda oturuyorum.Okulum Ataköy’de.Mahallem çok karlı ve yollar ulaşım için bihayli tehlikeli ve yoğun.Bağcılarda tatil edildi,Ataköy tatil değil.Buna göre gitmem mi gerek kalmam mı ?

  2. Lutfen vali amca yarinda (cuma günü ) tatil yap. Yollar hep buz oldu.Cocuklar hep kaydığı icin yollar buz tuttu yarin uolda okula giderken buzdan kayma riskimiz var.Servis aracı ile gelenleri duşününuz lutfen ya servis araci kayarsa lUtfen sayın valimiz yarinda tatil olsun.

  3. İstanbul Valiliği’nin kar tatili konusundaki yetkiyi ilçe kaymakamlıklarına bırakması üzerine, yarın için tatil kararı alan ilçe kaymakamlıklarının sayısı 12’ye yükseldi.

    Tatil kararını ilk açıklayan ilçe kaymakamlıkları, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca ve Başakşehir oldu.

    Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Başakşehir, Avcılar, Bağcılar, Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe’den sonra, Küçükçekmece ve Kağıthane ilçe kaymakamlıkları da okulların yarın tatil edildiğini açıkladı.

  4. Ya nolur nerdeyse her il ve ilçede yaptınız ankara etimesgut ta da yapın nolur hafta sonu ile birleşsin çünkü ankara ya fazla kar yağmıyor yağmışken oynayalım bir gün bizimde oynamaya hakkımız var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.