2 Şubat Ehliyet Sınav Sonuçları

Ehliyet sınavı sonuçları 2013 meb, Ehliyet sonuçları öğren, Ehliyet sınav sonuçları açıklandı tıkla öğren

2 Şubat Ehliyet sınavı sonuçları bugün açıklanıyor. Ehliyet sınav sonuçlarının açıklanması merakla bekleniyor. Bugün açıklanacak sınav sonuçlarını Binlerce kişi merakla bekliyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan 2 Şubat Ehliyet sınavının sonuçları 12 Şubat 2013’te yani bugün açıklanacak. Sınava giren binlerce kişi de kazanıp kazanamadıklarını öğrenecek. Bu sınavda Trafik, Motor ve İlk yardım bilgisinden en az 70 puan alan kişiler, direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaklar eğer o sınavı da geçerlerse ehliyet alacaklar.

Gözler milli Eğitim Bakanlığı’na çevrildi sonuçlar bekleniyor. Öte yandan milli Eğitim Bakanlığı, 2 Şubat Ehliyet Sınavı soru ve cevaplarını ise yayınlamıştı.

2 ŞUBAT EHLİYET SINAVI SONUÇLARI

Soru ve cevapları inceleyen adaylar aşağı yukarı kaç puan alabileceklerini hesaplayabiliyor. Ancak resmi sonuçların bugün açıklanması bekleniyor. 2 Şubat Ehliyet sınavı sonuçları MEB ile eş zamanlı olarak aşağıdaki ekranda

2 Şubat 2013 Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama Ekranı

( Sınav Sonuçları  Aşağıdaki Ekrandan Sorgulayın )

Ehliyet Sınav Sonuçlarına İlişkin Görüşlerinizi Aşağıdan Anında Paylaşabilirsiniz.

2 Şubat 2013 Ehliyet Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2 Şubat 2013 Ehliyet Sınav Sonuçları tıkla öğren

59 yorum

  1. geçenlere hayırlı uğurlu olsun darısı direksiyona artık geçemeyen arkadaşlar hiç canınızı sıkmayın bu benim ikinci hakkımdı motordan kalmıştım çok üzülmüştüm ama gördümki zaman çok çabuk geçti ve sınav zamanı tekrar geldi kendime inat aynı şeyi yaşamamak için çok çalıştım ve kazandım şimdi daha önceki üzüldüğüme yanıyorum sizde öyle yapın üzülmeyin çalışın allahın izniyle bidaki sefere geçersiniz inşallah tabi geçenlerede banada tabi direksiyonda başarılar iyi akşamlar.

  2. İlk yardımdan 15 soru var. 100 puanı 15 e böldüğümüzde soru başına 6.6 puan yapıyor. Bize kursta hoca en az 11 soru yapmanız lazım maksimum 4 yanlış yapma hakkınız var dedi. Bugün sonuçlara baktım 67 almışım yani matematiksel olarak 10 soruyu geçmişim. O halde benimde geçmem gerekiyor. Geçemediysem de 3 puanla kaçırmış oluyorum. 1 soru 3 puan olmadığına göre puanlamada mantık hatası var buna çözüm bulmaları gerekiyor. 70 alan o sınavı geçmiş oluyor bu puanlama sistemine göre nasıl 70 alınıyor acaba 70 alan var mı soruyorum size ? Adam akıllı 20 soru sorup her birine 5 puan yapıp kimin kaç soru yaptığı belli olsaydı. Buna açıklık getirmeleri gerekiyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.