13 Aralık Trabzon Kar Tatili Okullar Tatil Edildi

13 Aralık Trabzon İçin Kar Tatili haberi geldi. Yoğun kar yağışının etkisi altında kalan Trabzon için kar tatili 13 Aralık Cuma için geldi 13 Aralık Trabzon kar tatili var mı, bu konuda Trabzon Valiliği ve Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü kaynaklarını takipteyiz. Trabzon okullar tatil mi, Trabzon yarın kar tatili var mı yok mu bu konuda güncel bilgi geldiğinde Trabzon için kar tatili müjdesi.

TRABZON 13 ARALIK CUMA GÜNÜ KAR TATİLİ VERİLDİ

Trabzon Kent merkezi ve Akçaabat ilçesi hariç, ilçe, belde ve köylerdeki bazı okullarda yarın eğitime ara verildiği bildirildi.
Trabzon’da etkili olan kar yağışı sebebiyle, il merkezi ve Akçaabat ilçesi hariç, ilçe, belde ve köylerdeki bazı okullarda yarın eğitime ara verildiği bildirildi.
Trabzon Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, önceki günden beri kentte etkili olan kar yağışı ve buzlanma dolayısıyla, 13 Aralık Cuma günü, merkeze bağlı belde ve köyler ile Düzköy, Hayrat, Beşikdüzü, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Dernekpazarı, Vakfıkebir, Of, Köprübaşı, Çaykara ve Çarşıbaşı ilçelerindeki tüm ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda eğitime ara verildiği belirtildi.
Açıklamada, Trabzon kent merkezi, Araklı, Yomra ve Arsin ilçe merkezleri dışındaki köy ve beldeler ile Maçka ilçesinde ise Esiroğlu ve Atasu beldelerindeki okulların tatil edildiği kaydedildi.

öğrencilere kar tatili

13 Aralık Bütün Kar Tatili Haberleri İçin Tıklayın

Trabzon Kar Tatili Var mı, 13.12.2013 Trabzon okullar tatil mi, Trabzon kar tatili mi haberi gelir gelmez sayfamızda eokulda paylaşacağız.

Trabzon Kar Tatili Geldiğinde Sayfamız Güncellenecek

Trabzon Kar Tatili İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.