13 Aralık Elazığ Kar Tatili Verildi Okullar Tatil Oldu

Elazığ’da kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Elazığ’da kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 13 Aralık Cuma Elazığ kar tatili verildi, Elazığ’da okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Elazığ kar tatili haberi son durum eokul-meb.com’da yer aldı. Kar tatili Elazığ 13 Aralık 2013 Cuma günü Elazığ okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

okullara kar tatili

13 Aralık Elazığ Kar Tatili Haberi Geldi !!!

ELAZIĞ 

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde de olumsuz hava koşulları dolayısıyla eğitime yarın ara verilmesikararlaştırıldı.

İlçe Hıfzısıhha Kurulunun, 2 gündür devam eden etkili kar yağışı nedeniyle aldığı karar doğrultusunda,tüm okullarda yarın eğitime ara verileceği bildirildi.

13 Aralık Bütün Kar Tatili Haberleri İçin Tıklayın

13 Aralık Elazığ Kar tatili haberi, Elazığ Valiliği ve Elazığ MEB kaynaklarını takipteyiz, Elazığ kar tatili geldi eokul sayfamızda sizlere duyurduk. Elazığ’daki kar yağışı durumunu, buzlanmayı ve hava soğukluğunun durumunu aşağıdan hemen yazarak, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Elazığ Kar Tatili Bulunduğunuz Yerdeki Durumu Paylaşarak, 13 Aralık İçin Kar Tatili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

54 yorum

 1. Vali’nin umurunda değiliz sonuçta parasını devlet ödüyor kafası rahattır şimdi çocuğunu da özel araçla gönderir oohh keyf bizlerinde artık servisi mi devrilir kaza mı yapar yokuş yürürken düşüp kaşımız gözümüz mü dağılır bilemiyorum bence artık tatil haberi beklemeyin anca birine bir şey olacak insanların önemsenmesi için.

 2. arkadaslar sakin olun saat 23.00 da valilik binasinin omunde toplanarak bileklerimizi yaliyalim ve hareket cekelim? atarli liseliyiz biz sonucta sen kimsin bana tatil vermiyosun ???? (cevap:VALIYIM AQ)

 3. Abi elazığ da yaşiyorum mehmet kologlu anadolu lisesinde okuyorum okulla giden butun yollar dağ gibi dik bugun servisimiz 13 dk da bir rampayı çıkamadı acayip kayıyor yerler lütfen okulların tatil edilmesini arz ederim …

 4. Yemin Ediyorum bugün eve gelirken yerler buz şansını için az daha düşüyordumki bir adam bana yardım etti allah razı olsun yine adamdan metin yapamadığı şeyi yaptı

 5. ne olur tatil yapın yaw yarın nasıl okula gidebilirizki.. heryer buz ka yağıyor hava soğuk kazalar çok .. düşme çok insanların yolda yürüme çabalarını görseniz üzülürsünüz bide sabah kalkacaz kaya düşe gidecez böyle olmasın tatil yapın.. hem vali bey ‘de arabası war oğlu eğer warsa servisi war oğlunun .. weye kızının bizim servisimizde yok yani yarın tatil olsun .d ..

 6. Sayın Vali bey, Elazığ’da yoğun kar nedniyle her yer buz tutmakta. Okula yürüyerek gidenler de var. Servisler için de yollar çok tehlikeli her an bir kaza meydana gelebilir. O yüzden merkezde de tatil yapılmasını talep ederim.

 7. İlçe Hıfzıssıhha Kurullarının Aldığı Kararlar
  Gereğince Elazığ’ın Maden, Sivrice, Palu,
  Karakoçan ve Kovancılar ilçelerinde ilk ve
  orta dereceli okullar yoğun kar yağışı
  nedeniyle 13 Aralık 2013 Cuma günü bir
  gün süreyle tatil edildi.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.