13-17 Ocak Özür Grubu Tercih Edilecek Okullar Listesi MEBBİS

2014 Özür grubu atamaları tercih edilebilecek okullar listesi, öğretmenlerin eş durumu atamaları okul kurum listesi MEBBİS ekranında. 13-17 Ocak 2014 tarihleri arasında eş durumu başvuru ekranı okullar listesi açıldı. MEB Öğretmenlerin eş durumu başvuruları MEBBİS ekranı üzerinden bugün alınmaya başlandı. 2014 Şubat ayı eş durumu ataması başvuru ekranı bugün açılacak. Öğretmenler eşinin kamu kurumunda çalışıyor olması ya da özel olarak SSK çalışma süresine bakarak eş durumu başvuru alınacak. MEB eş durumu başvuruları 17 Ocak 2014 tarihinde sona erecek.

Öğretmenler Özür grubu atamaları başvurusu, öğretmenlerin özür grubu atamaları başvuru ekranı ve okullar listesi tercih edilecek kurumlar listesi MEBBİS’te

Öğretmenlerin Özür Grubu Başvuruları tercihleri hakkında sorularınızı eokul-meb.com editörleri ve değerli öğretmenleri bu sayfada alttaki yorum kutucuğundan cevaplıyor.

MEBBİS eş durumu başvuru ekranı 2014 Şubat ayı eş durumu atamaları ile ilgili resmi duyuru yapıldı. 2014 Şubat ayında eş durumu ataması, sağlık ve özel Durumlara bakılarak 13-17 Ocak 2014 tarihleri arasında başvuru alınacak.

2012 İl Dışı Öğretmen Yer Değiştirme ve Başvuru Kılavuzu

2014 Ocak Ayı Özür Eş Durumu Atamaları Tercih Edilebilecek Okullar Listesi

Yapılan açıklama kapsamında öğretmenlerin il içi ve iller arasında sağlık, eş durumu özrü ile genel ve özel hayatını kötüleştiren sebeplere dayanarak yapılacak yer değişikliği okul tercihleri 13-17 Ocak 2014 tarihleri arasında kabul edilecektir. Müracaatta bulunan öğretmenlerin eğitim kurumu tercihleri 13-17 Ocak tarihlerinde, yer değiştirme işlemleri ise 20-21 Ocak’ta açıklanacaktır. Yer değişikliğinde bulunan öğretmenler, eğitim öğretim yılının ikinci yarıyıl başlangıç günü olan 10 Şubat 2014’de görevlerine başlayacak.

Özür Grubu Kontenjanları Okullar Listesi İçin Tıklayın

.

Eş Durumu Başvuru Ekranı İçin Tıklayın

2014 Öğretmenlerin özür grubu başvuru sayfası ve eş durumu başvuruları hakkında aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap veriyoruz. Aşağıdan eş durumu hakkında sorularınızı ve yorumlarınızı hemen iletebilirsiniz.

2014 Öğretmenlerin Özür Grubu Atamaları Tercih Edilebilecek Kurumlar Listesi ve Kontenjanlar Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazın, cevaplanacaktır.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.