12 Ocak Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları

12 Ocak 2014 Ehliyet Sınavı yapıldı aşağıdan daha önceki çıkmış ehliyet sorularına ulaşabilirsiniz. 12 Ocak ehliyet sınav soruları MEB tarafından yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak 12 Ocak Ehliyet sınav soruları yayınlanana kadar sınavda çıkmış olan ehliyet sorularından hatırladıklarınızı aşağıdan hemen yazarak paylaşabilirsiniz.

MEB tarafından yapılan 12 Ocak ehliyet sınavı bugün yapıldı. Ehliyet sınav soruları her zaman olduğu gibi bu 12 Ocak 2014 Ehliyet sınav soruları da Salı günü açıklanacaktır. MEB’in uygulaması hep böyledir. 12 Ocak Ehliyet Soruları açıklandığında bu sayfada olacak.

ehliyet-sorulari

12 Ocak 2014 Ehliyet Sınavı Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren

12 Ocak 2014 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

Not: Bu sayfa yapılan en son ehliyet sınavına göre sürekli güncellenmektedir….

12 Ocak Ehliyet Soruları ve Cevapları 2014 , 12 Ocak Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları 2014 ,12.01.2014 Ehliyet sorulaır ne zaman açıklanacak soru cevap paylaşımı

12 Ocak Ehliyet Sınavına Girenler Aşağıdan Hatırladığınız Soruları ve Cevapları Hemen Paylaşabilirsiniz. Sorular Açıklanana Kadar Merakınız Giderilmiş Olacaktır.

62 yorum

  1. Arkadaslar testi cozdum 5yanlisim var umarim sizinkide iyi gecmistir sinava gireceklere basarilar simdiden ben internetten calistim tavsiye ederim ama dersleri ihmal etmeyin

  2. BEN 8 ŞUBATTA ehliyet sınavına girecem her dersten ayrı ayrı 70 puan mı almam gerek yoksa 3nün toplamı 70 puan mı yapacak herkes farklı bişey söylüyor kafam karıştı lütfen birisi yardımcı olabilir mi? lütfen doğru bi bilgi verin…..

  3. arkadaşlar buna tıklayın sonra açılan sayfada AÇIKLAMALAR yazan yerin altındaki ilk yazıya tıklayın tc niizi girmeniz için bir kutucuk açılacak tc numaranızı girip sonucunuzu öğrenebilirsiniz ben 90 puan almışım sizede başarılar dilerim. :)

    • arkadaşlar buna tıklayın derken link vermiştim ama sayfa link kabul etmiyor milli eğitim bakanlığının sitesine girin bakın kenarda açıklamalar yazıyor o açıklamalar yazan yerın altındakı ılk yazıya tıklayın tıkladığınızda size tc no nuzu girmeniz için kutucuk çıkacak o kutucuğa tc numaranızı yazın sonucunuz şap diye çıkıyor ben 90 puan almışım sizede başarılar :)

  4. arkadaşlar 1 yanlışım var .yanlış olan soru trafik polisinin el işareti sorusu.ancak o soru yanlış polisin işareti sola yanaş ve dur.ancak şıklarda sağa yanaş ve dur var.bu soru iptal edilmeli

  5. gecişte.saga-sola donuste.serit degistirildiginde sinyal isiklari yakilir trafik psikolojisine trafik hatalılari cezalandirmak yalniş kazalarda ilk yardim vermek olumlu davranistir Kardeşim şu soruları hatıladığın kadarıyla açar mısın bana ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.