10 Ekim 2014 Cuma Okullar Tatil mi? Okul Var mı Hangi İllerde Tatil

10 Ekim 2014 cuma günü okullar tatil mi konusunda sizlere bilgi vereceğiz.

Kobani’deki olaylar sonrasında doğu illeri fazlasıyla karıştı. Bu nedenle devlet asayişi sağlamak amacıyla bir çok çalışmalar yaptı ve bu çalışmalar Milli Eğitim Bakanlığı’na da sıçradı. Peki 10 Ekim 2014 Cuma okullar tatil mi? 10 Ekim 2014 cuma günü okullar hangi illerde tatil?

Işid örgütünün Suriye’nin Kobani şehrini kuşatmasıyla birlikte siyasette ateş yükseldi ve Işid ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Yapılan bu saldırılardan doğal olarak okullarda eğitim gören öğrenciler de etkileniyor. Kobani’de meydana gelen olaylar sonucunda hem sçocuklar hem kadınlar hem de sivil hayattaki diğer insanlar hayatını kaybetmeye başladı.

Kobani’deki saldırılar sonucunda bazı illerde okullar tatil edildi ancak bu tatil her il için geçerli sayılmadı. Okulların tatil edilme eylemi ise doğu illerini kapsadı ancak Ankara, İstanbul gibi büyük şehirler için okulların tatil edilmesi söz konusu olmadı. Laki Adıyaman ve Batman gibi doğu illerinde okullar 10 Ekim 2014 Cuma günü tatil olacak gibi görünüyor.

10 Ekim 2014 Cuma Okullar Tatil mi Hangi İllerde Tatil Var Başlıklı Yazımız Hakkındaki Yorumlarınızı Aşağıdaki Yorum Kısmından Hemen Bize Yazın. 

7 yorum

  1. iyide tatilmi değilmi haberine olayları anlatıp
    okulların tatil olup olmadığını yazmamışsınız ne saçma.
    saçma saçma işler yapmayın allah için bir yazın şuralara biryere.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.