10 Aralık Karabük Kar Tatili VERİLDİ !!!

Karabük kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Karabük’da kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 10 Aralık Salı Karabük kar tatili olacak mı, Karabük’da okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Karabük kar tatili haberi son durum eokul-meb.com’da olacak. Kar tatili Karabük 10 Aralık 2013 Salı günü Karabük okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

okullara kar tatili

10 Aralık Karabük Kar Tatili VERİLDİ

Bolu’da gece saatlerinde bastıran ani kar yağışı sonrası il Genelindeki tüm okullar bir gün tatil edildi. Tatil haberini Bolu Valisi İbrahim ÖzçimenTwitter hesabından duyurdu.

KARABÜK 10 ARALIK TATİL EDİLDİ

Karabük’te sabaha karşı başlayan kar yağışısonrası Safranbolu ve Ovacık ilçelerinde okullarabir gün ara verildi.

Karabük bu sabah saatlerinden itibaren yenidenkar yağışı etkisine girdi. Sabaha karşı başlayankar yağışı devam ederken Karabük Valiliği Safranbolu ve Ovacık ilçesinde okulların bir gündaha tatil edildiğini duyurdu.

Karabük Kar Tatili Olması İçin Bulunduğunuz Yerdeki Durumu Paylaşarak, 10 Aralık İçin Kar Tatili İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

4 yorum

  1. sayın valim, saat oldu 7.15. biz hala açıklama bekliyoruz. hava buz gibi. yollar buz tutmuş. ben şahin tepesinde oturuyorum. servisim büyük ihtimalle buraya çıkamayacak ve ben de okula dolmuşla falan gidecem. bu kadar rezilliğe ne gerek var hem yollar buz her köşede bi kaza tehlikesi, benim yaşım 16. ben vali okulu tatil etmedi diye şarampole yuvarlanan servisimin içinde ölmek istemiyorum. saygılar..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.