10 Aralık Kar Tatili Olan İller ve İlçeler Son Durum

Kar Tatili 10 Aralık Kar Tatili Olan İller ve İlçeler Birçok ilde kar tatili haberi gelmeye devam ediyor. 10 Aralık Kar tatili olan iller, 10 Aralık 2013 Hangi illerde kar tatili var. 10 Aralık okullar tatil mi kar tatili var mı İstanbul Ankara kar tatili haberleri, tüm detaylar güncel son dakika haberleriyle sabaha kadar bu sayfada

Hafta sonu boyunca Türkiye’nin özellikle kuzey batı kesimi Balkanlar’dan gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altında kaldı. Yurdun bazı bölümlerinde soğuk hava sıfırın altına inerken bazı yerlere de yılın ilk karı düştü.

10 Aralık Salı Günü İçin Kar Tatili Haberleri Güncellenerek Bu Sayfada Olacak

hangi iller kar tatili

Meteoroloji’den yapılan son açıklamalar doğrultusunda; ülkemizin güneydoğusu ile zaman zaman güney ve batı bölgeleri parçalı ve çok bulutlu; Hakkari ve çevresi karla karışık yağmur ve kar yağışlı; İzmir, Çanakkale, Tekirdağ, Hatay çevreleri ile Mersin’in batı kıyıları, Osmaniye’nin güney ilçeleri, Balıkesir’in batı ilçeleri ve İstanbul’un Avrupa yakasının yağmur ve sağanak yağışlı geçtiği kaydediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yağış alan bölgelerde özellikle de iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayına karşı yetkililer uyarıyor.

İstanbul ve Ankara Kar Tatili Haberleri de Bu Sayfada Olacak

Uzmanlar hafta içi hava sıcaklığında önemli bir değişikliğin olmayacağını kaydediyor. Rüzgarın kuzey ve güney batıdan eseceği tahmin ediliyor.

10 Aralık Kar Tatili Olan İller Şu Şekilde :

Artvin Kar Tatili Haberi Geldi. Artvin’de 10 Aralık Salı Günü Okular Tatil

Artvin Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kar yağışının dün akşam saatlerinden itibaren etkisini artırarak devam ettiği belirtilerek, “Yoğun kar yağışı dolayısıyla valiliğimizce il merkezi ile Hopa, Murgul ve Borçka ilçelerimizdeki tüm ilk, orta ve lise düzeyindeki eğitim kurumları 10 Aralık Salı günü bir gün süreyle tatil edilmiştir” denildi.

Zonguldak’ta Yarın da Kar Tatili Var

Zonguldak merkeze bağlı belde ve köylerdeki taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda 10 Aralık Salı günü eğitime ara verileceği açıklandı.

Zonguldak:

İlimiz Merkez, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde 10/12/2013 Salı günü, İlkokul, Ortaokul ve Liselerde Taşımalı Eğitim kapsamında öğrenim görenöğrenciler için eğitim-öğretime 1 gün ara verilmiştir.

İlimiz Merkez, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde 09/12/2013 pazartesi günü eğitim-öğretime yoğunkar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle 1 günara verilmiştir.

Rize:

Olumsuz hava koşulları nedeni ile merkez ilçeye bağlı köy okullarımız 09/12/2013 Pazartesi günü öğleden sonra tatil edilmiştir.

Artvin:

Dün akşam saatlerinde başlayan ve ilimiz genelini etkisi altına alan yoğun kar yağışı dolayısıyla Artvin Valiliğince İl Merkezi ile Hopa, Murgul ve Borçka İlçelerindeki tüm ilk, orta ve lise düzeyindeki eğitimkurumları 10 Aralık 2013 Salı günü 1 (bir) gün süreyle tatil edilmiştir.

Ayrıca il genelinde kamu kurumlarında görev yapan engelli ve hamile personel de 10-11 Aralık 2013tarihlerinde 2 (İki) gün süreyle idari izinli sayılacaktır.

İlgililere duyurulur.

Kar Tatili, Kar tatili Olan İller Hakkında Sorularınızı ve Taleplerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

45 yorum

  1. kar tatli bize yani bizim okula hiç uğramıyacak çünkü ben antalya kemerdeyim hiç kar yagmadı ama uludağda gordum çok güzelbirsey ben ce kar hele kaymak , kardan adam kar topu şavaşı çok hoş eglenceli bişeeeeee

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.