1 Nisan Şakaları Yeni 2015

Sevgili e-okul takipçileri bugün 1 Nisan. Merak eden ziyaretçilerimiz olacak. Ziyaretçilerimiz için yapılması kolay ve zor olan birkaç çeşit şakayı yazalım, sizler de öğrenin istedik. İşte gülme garantili 1 Nisan şakaları :

Evde Yapılacak Musluk Şakası : Sulu bir şaka olduğunu baştan söyleyelim. Musluğun ağzına sağlam bir bant yapıştırın. Şaka yapacağımız kişi musluğu ilk olarak hafif bir şekilde açacaktır. Baktı ki su gelmiyor, suyu biraz daha açacaktır. Basıncı artan su, batın bir tarafından fışkıracak ve büyük ihtimalle şakazedemiz sırılsıklam olacaktır.

Diş Fırçası : Şaka yapmayı düşündüğünüz kişinin diş fırçasına gıda boyası dökerek onu şakayalabilirsiniz. Nasıl mı ? Diş fırçasının kılları ile aynı renkte olacak şekilde gıda boyası temin ediyoruz. Bu gıda boyasından diş fırçasının kıllarının arasından azar azar döküyoruz. İşinizi iyi yaparsanız, şakazedemiz fırçanın üzerindeki boyayı farketmeden dişlerini fırçalayacaktır. Diş fırçalamadan sonra ağzı rengarenk olan şakazedemize kahkakaha atarak gülebilirsiniz. :)

Diş Macununa Gıda Boyası 1 Nisan Şakası

Televizyon Hastalarını Kızdıracak Bir Şaka : Sürekli kanal değiştiren, televizyon hastası bir arkadaşınız mı var ? Televizyon kumandasının alıcı kısmının üzerine, aynı renkte olacak şekilde şeffaf renkte bir bant yapıştırın ve kanal değişmedikçe onun çıldırmasını izleyin.

Köpürmeyen Sabun: Banyoda ya da lavaboda kullanılan bir sabunu şeffaf bir tırnak cilası ile kaplayın ve kurumaya bırakın. Sabunu kullanmak isteyen kişinin sabunu köpürtmek için sergilediği azmi izleyin :) Aşağıda resimde görebilirsiniz :

Sabun şakası

Mayonez Şakası: Krem kutusuna mayonezi güzelce yerleştirin, kremi kullanacak olan kız arkadaş, kardeş, anne vs. , ilk kullanımda nasıl mayonez koktuğuna şahit olun.

Yüksek Fatura: Anne ya da babanıza elinizde faturayla gidip, “Aaa anne elektrik faturası şu kadar gelmiş !!!” diye ciddi bir tavırla yüksek bir rakam söyleyip, onların bir süre elektrik idaresine içten içe sayıp sövmesine gülebilirsiniz.

Bir Sanatçı Geliyor: “Alo, Kamil !!!” Kardeş biz Saffetle Cumhuriyet Meydanına gidiyoruz. X sanatçı gelmiş, sen de orada ol yarım saate kadar, biletini biz aldık. Gecikme !  (Buradaki Kamil, ismini siz arkadaşınıza göre değiştireceksiniz tabi :) )

Sizler için beğendiğimiz 1 Nisan şakalarını bir araya getirdik.

Sizler de yapmayı düşündüğünüz Şakanızı aşağıdan hemen yazarak, yorumlara katılabilirsiniz.

 

 

12 yorum

  1. Suluk şakası arkadaşınız yada yakın olduğunuz bir arkadaşınıza yapın suluğuna şeffaf bir naylon parçası vb. takın şakayı yaptığınız kişi çıldıracaktır

  2. Ben ve sınıf arkadaşlarım okulda başka bir sınıf ile anlaştık ve biz onların sınıfına onlar bizim sınıfa geldiler öğretmenler gelince 1 Nisan diye bağırdık çok güzeldi

  3. bir tane pudink yapavcaksınız. daha sonra içine pul biber, tuz , limon koyacaksınız. ve sonra şaka yapmak istediğiniz kişiye vereceksiniz. ben okula götürdüm arkadaşıma dedim ki sana tabletimi verecem 1 ders tablet sende kalacak ama bir şartla sen de bunu yiyeceksin dedim o salak da yedi. bir de arkadaşım önce sen ye sonra ben yerim dedi ben onun yüzünden yedim ama o gerizekalı yemedi çok sinirim bozuldu….

  4. şimdi annenizi korkutmak istiyomusunuz genç kızlar ve genc erkekler hemn anlatıyım şimdi marketten calvenin ketçabini alın kolunuza sıkın sonra az bişeycikte yüzünüze sürün sonra ananızın yannına gidin kolumu kestiler zor tuttum diyin kavga da böyle yAPTILAR DİYİN… :£

  5. şimdi annenizi korkutmak istiyomusunuz genç kızlar ve genc erkekler hemn anlatıyım şimdi marketten calvenin ketçabini alın kolunuza sıkın sonra az bişeycikte yüzünüze sürün sonra ananızın yannına gidin kolumu kestiler zor tuttum diyin kavga da böyle yAPTILAR DİYİN…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.