1 Nisan Şakaları En Komikleri 2018

1 Nisan Şakaları En Komikleri 2018
 • 31.03.2017

Bugün 1 Nisan. Haliyle 1 Nisan şakalarını merak eden ziyaretçilerimiz olacak. Ziyaretçilerimiz için yapılması kolay ve zor olan birkaç çeşit 1 Nisan şakasını yazalım, sizler de öğrenin istedik. İşte gülme garantili 1 Nisan şakaları :

1 nisan şakası

Evde Yapılacak Musluk Şakası : Sulu bir şaka olduğunu baştan söyleyelim. Musluğun ağzına sağlam bir bant yapıştırın. Şaka yapacağımız kişi musluğu ilk olarak hafif bir şekilde açacaktır. Baktı ki su gelmiyor, suyu biraz daha açacaktır. Basıncı artan su, batın bir tarafından fışkıracak ve büyük ihtimalle şakazedemiz sırılsıklam olacaktır.

Diş Fırçası : Şaka yapmayı düşündüğünüz kişinin diş fırçasına gıda boyası dökerek onu şakayalabilirsiniz. Nasıl mı ? Diş fırçasının kılları ile aynı renkte olacak şekilde gıda boyası temin ediyoruz. Bu gıda boyasından diş fırçasının kıllarının arasından azar azar döküyoruz. İşinizi iyi yaparsanız, şakazedemiz fırçanın üzerindeki boyayı farketmeden dişlerini fırçalayacaktır. Diş fırçalamadan sonra ağzı rengarenk olan şakazedemize kahkakaha atarak gülebilirsiniz. :)

Diş Macununa Gıda Boyası 1 Nisan Şakası

Televizyon Hastalarını Kızdıracak Bir Şaka : Sürekli kanal değiştiren, televizyon hastası bir arkadaşınız mı var ? Televizyon kumandasının alıcı kısmının üzerine, aynı renkte olacak şekilde şeffaf renkte bir bant yapıştırın ve kanal değişmedikçe onun çıldırmasını izleyin.

Köpürmeyen Sabun: Banyoda ya da lavaboda kullanılan bir sabunu şeffaf bir tırnak cilası ile kaplayın ve kurumaya bırakın. Sabunu kullanmak isteyen kişinin sabunu köpürtmek için sergilediği azmi izleyin :) Aşağıda resimde görebilirsiniz :

Sabun şakası

Mayonez Şakası: Krem kutusuna mayonezi güzelce yerleştirin, kremi kullanacak olan kız arkadaş, kardeş, anne vs. , ilk kullanımda nasıl mayonez koktuğuna şahit olun.

Yüksek Fatura: Anne ya da babanıza elinizde faturayla gidip, “Aaa anne elektrik faturası şu kadar gelmiş !!!” diye ciddi bir tavırla yüksek bir rakam söyleyip, onların bir süre elektrik idaresine içten içe sayıp sövmesine gülebilirsiniz.

Bir Sanatçı Geliyor: “Alo, Kamil !!!” Kardeş biz Saffetle Cumhuriyet Meydanına gidiyoruz. X sanatçı gelmiş, sen de orada ol yarım saate kadar, biletini biz aldık. Gecikme !  (Buradaki Kamil, ismini siz arkadaşınıza göre değiştireceksiniz tabi :) )

Sizler için beğendiğimiz 1 Nisan şakalarını bir araya getirdik. Sizler de yapmayı düşündüğünüz 1 Nisan şakasını aşağıdan hemen yazarak, yorumlara katılabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Nil dedi ki:

  Evet katılıyorum sana çok güzel fikir … Malzeme olunca yapılır …

 2. leyla dedi ki:

  bu şakalar muhteşem

  1. alperen dedi ki:

   çok güzel ya macun şakasını kardeşime yaptım dişleri rengarek oldu

 3. elifff dedi ki:

  gerçekten çok güzel şakalar yaa gerçekten başka yok mu?

 4. şennur dedi ki:

  Süper ya başka yok mu

 5. Handan dedi ki:

  Sabunu ne kadar bekletmemiz gerekiyor ?

  1. leyla dedi ki:

   kuruyasıya kadar 1saat falan bekler galiba ya

  2. akide dedi ki:

   yarım saate

 6. adminyokmulan dedi ki:

  biz 8a ile yer değiştirdik ilk ders hocalar şaşırdı 10dk ders kaynadı :D

 7. merve dedi ki:

  hiç şaka yapmadım :D

 8. demet dedi ki:

  marketten kremalı bisküvi alın kremanın renginde birde diş macunu alın içini açıp macunu dökün bir tanesine koyun bir tanesine koymayın şakazadeye verin eyer anlıyacak gibi olursa bir sonraki macunsuz bisküviyü yeyin ve birşey olmadı deyin eminiminanacak

 9. ipek dedi ki:

  arkadaşlarınıza sizin eve haciz geldiğini söyleyin

 10. asosm dedi ki:

  bnce ben abime abi bugün yazılı oldum öğretmen bana zzzzzzzzzzzzzz dedi

 11. makchkjeşbfv dedi ki:

  bence hepsi uğraştırıcı

  1. Tuna dedi ki:

   Beni okumak ugrastirdi

 12. eniyisibu dedi ki:

  ben bu şakayı geçen sene yapmıştım ;salçayı alıyosunuz kolunuza kerçekçi bir kan olcak şekilde bileğinize sürüyosunuz yere yatıyosunz ölü bir şekilde ve yaranın üstüne de bıçak koyuyosunuz bu kadar sonra ailenizden birisi şöyle diyecek alla halla X in sesi hala çıkmıyo ben bi gidip bi bakim diyince sizi öyle görecektir …. :D

  1. makchkjeşbfv dedi ki:

   ozama annem beni öldürür :D

   1. ahmt dedi ki:

    ruhuna fatiha

 13. ismail dedi ki:

  aslında gargamel kötü değil kötü olsa şirinleri göremezdi

 14. senanlaemre dedi ki:

  en iyi arkinize bir mektup yazın seni seviyorum felan sonra tenefüste kantinin önünde bekle o mal gibi beklerken sizde gülersiniz =)

  1. aynen dedi ki:

   Aynen Deneyem bi 1 nisan geçti ama geçmiş 1 nisan deriz Artık }=

  2. leyla dedi ki:

   aynen bende yaparım

 15. senanlaemre dedi ki:

  çantaları saklayın sınıfta bir kişi kalsın hocaya desinki x arkadaş hastalandı hepberaber hastaneye gittiler hocların haberi yok deyin hoca çıkınca sınıfa geri dönün hoca sizi araken size boş ders keyfi

  1. emine dedi ki:

   başka var mı bildiğin kızın birine yapcamda acil lazım

 16. bahadır dedi ki:

  varya biz 5b ile 6/a yer değiştirdik bizim hoca bi şaşırdı varya :D

  1. Bilmem dedi ki:

   İmam hatipte mi okuyorsun bahadır güngör :D

 17. Ad mı? O da ne? dedi ki:

  İçinde krema bulunan bisküvilerin içindeki kremayı çıkarıp diş macunu sürü. İlk ısırdıklarında yüzlerindeki ekşi görünüş ömre bedel. Gülmekten kırılacaksınız yani :D :D

 18. MERYEM NUR ZEYNEB dedi ki:

  bu ne biçim şaka daha iyisi 1 nisan da hiç şaka yapmamak en büyük şaka olur zaten…

 19. Ecesu dedi ki:

  Ben anneme basit ama etkili bir şaka yapmak istiyorum.Ama yukarıda yazan şakalar çok saçma .Daha güzel bir fikri olan var sa yazabilir mi lütfen?(ACİL):)

 20. Ecesu dedi ki:

  Ben anneme basit amam etkili bir şaka yapmak istiyorum.Ama yukarıda yazan şakalar çok saçma .Daha güzel bir fikri olan var sa yazabilir mi lütfen?(ACİL):)

 21. Bekir dedi ki:

  musluk şaksını bn yaptımarkadsm cımcılık oldu :-D

 22. lara dedi ki:

  biz okulda sınıfları değiştirdik(çok klasik geldi)

 23. nazo dedi ki:

  Hepsi çok abartılı.Ben ketçabı başıma sürdüm.Ağlamış gibi yaptım herkez çok korktu :)))

 24. ece su dedi ki:

  okuldan gelirken gıda boyası alın..sonra eve gidin banyoya girin kapıyı kitleyin kimse görmesin sizi…(kırmızı gıda boyası) sonra gıda boyasını tutkalla suyla karıştırın veya su dökün sadece…sonra bacağınıza kolunuza vb. yerlerinize sürebilirsiniz..üstüne peçete koyun bu deri etkisini vericektir sonra eğer annenizin beya z nemlendirici kremi veya böle katı sarı kremi varsa çok az onun üstüne sürün..bu iltahap görüntüsünü verecektir sonra kapının kilidini açın anneniz veya babanız sizi merak edecek ve banyoya girecektir yere yatın bayılma taklidi yapın onlar geldiğinde yaralı olduğunuzu görecek sonra ambulanssı arıycaklar %90 ..tam arıycaklarken 1 nisaaaannnn! diye bağırın alın size şaka bn yaptım annemle babamın yüreğine iniyodu az kalsın :D

  1. irem dedi ki:

   güzel fikirmiş ama çok uğraşman lazım:):):D

 25. hasan dedi ki:

  bence hepsi birbirinden iğrenç

  1. Billmem dedi ki:

   Aynen yaaaa !!!

 26. fatma nur dedi ki:

  birkişiye elini açmasını söyleyin eline masaj gibi seyler yapın ve kokla elini deyin koklarken de eline vurun cok komik oluyor

  1. nazan eser dedi ki:

   bence hiç komik olmuyor.

 27. eylül dedi ki:

  Bizim 1 Nisan günü sosyal sınavımız var.Bende anneme sınavım çok kötü geçti 60 ve yukarısını bekliyom diycem

  1. nazan eser dedi ki:

   bence çok güzel bir fikir.

 28. SILA AYKAC dedi ki:

  YA BEN ACAMADIM

 29. SENANLAESIN dedi ki:

  aynen

 30. SENANLAESIN dedi ki:

  ahahaahah

 31. utku dedi ki:

  bir kişiye üstünde bir şey var diyerek elimizi onun üstünde tutalım.bakmak için kafasını indirdiğinde elimizi yukarı doğru ittirelim

 32. Anonim dedi ki:

  hepsi iğrenç fatura hariç

  1. Burcu Öztürk dedi ki:

   Aynen yaa hepsi iğrenç ben faturayı da beğenmedim

  2. CENGİZ dedi ki:

   hayır sadece mayonez,sabun ve musluk sakası cok komikti

YORUM YAZ